Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Elvárjátok egy huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Elvárjátok egy huszonéves férfitól hogy legyen autója és azzal furikázzon titeket?

Figyelt kérdés
2017. dec. 14. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

nem, van sajátom, elcipelem a popsimat, ahova menni akarok.

26n

2017. dec. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem
2017. dec. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Nem várom el, de azért jó, ha van.

Őszinteség.

2017. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
Ne, várják el de elég gáz ha nincs és magad miatt is.
2017. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Miért gáz?


Nekem nincs pénzem autóra.


Azt a pénzt inkább elrakom ingatlanra.

2017. dec. 14. 18:50
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Furikázhat, de a benzinpénzt kifizetem. De egyébként 21 éves korom óra saját kocsim van, tehát abszolút nem érdekel van-e kocsija.
2017. dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem érdekel. 22 éve MÁV és BKK a barátom. :D


Pont le**arom van a kocsija, háza, kutyája, rózsaszín zoknija stb.

Maga az ember legyen normális. :D


31 N

2017. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
Tegnap már kiraktad ide az ingatlanod te stróman :D Egyébként nem gáz.. nagyon sokan önként választják a tömegközlekedést, köztük én is.. nekem pl mivel állandoan budapesten vagyok, sokkal praktikusabb.. ha pedig alkoholt fogyasztok esténként (pl beülök valahova vacsorázni vagy nem tudom), akkor egyébként sem ülhetek autóba.. de hívhatok egy taxit, ha nem akarok/nem tudok tömegközlekedni valamiért..
2017. dec. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Elvárni nem várok el egy idegen sráctól semmit.
2017. dec. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én nem várom el. De tudom sokan felszínesek, és ezek alapján ítélik meg a férfiakat.

Van olyan ismerősöm aki kijelentette, hogy ha egy huszonéves férfinek nincs autója, lakása, és nem veszi meg neki amit kinéz magának, akkor neki nem kell az a pasi, szinte úgy adta elő, hogy mégis mit képzel egy ilyen férfi. Szerintem ez abszurd, tekintve, hogy ez a nő a szüleivel él, és az átlagos kinézet határát súrolja éppen. De elvárás akad bőven.

Viszont Kérdező ne aggódj van aki nem várja el.

2017. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!