Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak hogy ez zavar?

Figyelt kérdés

23/l ès 26/f

Kapcsolatban vagyunk termèszetes szàmomra ha a baràtomnak èpp nincs pènze akkor èn fizetek viszont az zavar hogy ő mondja mindig a pènztàrosnak hogy hagyja nem kell visszaadnia azt a 100-200ftot.

Ez engem nagyon zavar okè ha az ő pènze akkor annak ad borravalòt akinek akar de nekem az anyagi helyzetem nem engedi meg hogy borravalòt adjak illetve ha adok akkor èn adjak ne ő adjon màr a sajàt pènzemből.

Annyira zavar ez de tudom megsèrtődne ha mondanàm neki hogy mondjam meg neki ugy hogy ne èrezze vègigsèrtve magàt?


2017. dec. 14. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
"Pista, zavar hogy azt mondod mindig a pénztárosnak hogy hagyja nem kell visszaadnia azt a 100-200 ftot."
2017. dec. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj, de ezen mi olyan qrva bonyolult, hogy mondod neki?

Eszem megáll...


Hogy mondjad? Hát például magyarul.

2017. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Tök jó párkapcsolat, ahol semmit nem képesek a felek megbeszélni :D

Egyszerűen mondd meg neki, ah te fizetsz, ne a te pénzedből ossza már a borravalót. Úristen...

2017. dec. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Épp nincsen soha pénze?


De miért?


Nyugodtan mondhatod neki szerintem.


F29

2017. dec. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök őszintén elmondhatod neki. Ne sértődötten hanem finoman, hogy megérted, hogy neki fiúnak jól áll ez a gavallérság, de te nem akarsz az lenni, és fáj borravalót adnod, mert számít. Nincs ebben semmi wasistdas amiért nem mondhatnád el neki. :)

Attól még hogy egy kapcsolatban adódnak konfliktusok még ki lehet nyitni a szátokat. Ne féljetek tőle. Pont azért nem tud kitartó lenni egy kapcsolat mert addig tartják fenn a felek amíg minden oké, de ha gond van nem "tudják" megoldani. Pedig csak uzgyanúgy kell mint családban. Ha tesó valamit szarul csinál neki is megmondod nem? Ugyanezt kell pasival is.

2017. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet olyan, hogy egy 26 éves felnőtt férfinak annyi pénze nincsen, hogy fizessen a boltban párezer forintot?? Nálam már ez kizáró ok lenne de mindegy.

Aki ilyenen megsértődik, az egy nagyra nőtt kisgyerek. Nem hiszem el, hogy valaki ennyire debil, vagy hogy ez problémát jelent egy kapcsolatban...

2017. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Eleve miért kene adni borravalót egy pénztárosnak?

Nem pincér,futár..

2017. dec. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
7#: ráadásul a boltban - áruházláncban - nem a dolgozóé a borravaló, hanem a bolté. Tudom, ott dolgozok.
2017. dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
El sem fogadhatod a borravalót, vissza kell adnod, ha erőlteti akkor is. Legalább is amíg a Tescoban melóztam nálunk így volt.
2017. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sejtettem hogy nem kapják meg, ezért nem is adok soha.
2017. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!