Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az önző dolog ha vágyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önző dolog ha vágyom párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Ez önző érdek?

2017. dec. 14. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ìgy natúrban a kérdés alapján :Nem!!! Teljesen természetes. De szerintem van még itt feltét
2017. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ ki vagy és hogyan akarod stb
2017. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ìgy natúrban a kérdés alapján :Nem!!! Teljesen természetes. De szerintem van még itt feltét
2017. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát mi más lenne dikk?! Tán azért vágysz kapcsolatra, hogy megsegítsd a föld népét egy kis lurkóval majd abból fakadóan? Ugyan már önös vágyaid vezérelnek, mint mindenkit. De az a durva, hogy nem hogy ez újdonság valakinek, hanem még tagadja is.
2017. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szerintem csak szeretet hianyod van
2017. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te valami apáca neveldében nevelkedtél. Vagy más szigorú vallás ragja vagy??
2017. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül, hisz egy párkapcsolat rengeteg lemondással is jár. Illetve szeretetet adsz is nem csak kapsz. Ellenben olyan örömöket nyújt amik jól esnek, amikre vágysz, és nyilván amikor párkapcsolatra vágyik az ember nem a problémákra gondol amiket majd megold közben.

Mégis azt mondom hogy az önzés mérlege inkább akkor billen ha valaki egyedül van egyedül akar lenni. Az inkább önző, mint aki párkapcsolatban akar élni.

2017. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!