Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír már?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja megismertem egy nagyon rendes srácot tinderen, külföldi, és vagy 1 hónapon keresztül rengeteget beszéltünk (szinte mindig ő keresett) és nagyon sokat segített a nyelvtanulásban, velem együtt csinálta a házijaimat is, meg mindig kijavított, ha valamit rosszul mondtam :) Nagyon gazdag, ráadásul sportoló is, azt gondoltam, biztos el is van szállva magától, de nem, kimondottan visszafogott, tisztelettudó, figyelmes...aztán utoljára én írtam rá, akkor beszéltünk, de azóta nem keresett...már vagy 2-3 hete. Nagyon rosszul esik, mert nagyon jókat beszélgettünk :/ Szerintetek mi lehet az oka? Mert, ha talàlt is kint valami lányt, attól akár barátilag is írhatna vagy valami...én 20 vagyok, ő 24.

2017. dec. 15. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A Tinderen általában nem levelezőtársat keresnek az emberek.
2017. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 persze, de mondom, szinte mindig ő írt rám...sokszor hajnalig beszélgettünk. Pedig neki aztán tényleg semmi haszna nem volt belőle, nekem legalább az, hogy segített a nyelvvel :D Na mindegy...végülis már nem számít, csak azért fura, hogy egyszer sem keres már.
2017. dec. 15. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Rájött hogy nálad jobbat is megkap
2017. dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert ott volt a "hátsó" szándék, hogy akár ebből kisülhet valami. Hát gazdag nem? Lazán fizette volna a repjegyed vagy jött volna ő hozzád. Csak gondolom becsajozott így már ez az ok megszűnt, ami maradt ok meg nem elég, hogy azért még irkáljon tovább.
2017. dec. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ELehet azt hiszi nem érdekled félre ment a kommunikáció, vagy úgy érzi nem tudtok továbblépni a kapcsolatban akár a logisztika miatt.


Értsd te nem jösz ki hozzá ő meg nem költözik ungarnba..


Én azt mondim írj rá te. :)


F30

2017. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#3 külsőre nem valami jó pasi, én meg nagyon jó csaj vagyok, szóval ez max fordítva jöhetne számításba. Persze az, hogy gazdag, elég sok lány szemében teszi jó pasivá :D
2017. dec. 15. 21:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!