Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes a tökéletes férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes a tökéletes férfit veszni hagyni a szerelem miatt?

Figyelt kérdés

A párom személyében megtaláltam tökéletes férfit, teljesen olyan, akiről mindig is álmodoztam. Kedves, okos, talpraesett, vicces, nagyon jó humora van, családcentrikus és imád engem. A családom is szereti őt, az ő családjával is jól kijövök. Rengeteg közös témánk van, mindketten örökmozgó típusok vagyunk, mindig megyünk valahová, kirándulni, túrázni, barátokhoz, egy unalmas percem nincs mellette. Hasonló az elképzelésünk a jövőről, mindketten pár éven belül családot, gyereket szeretnénk. Tudom hogy a párom már a lánykérést tervezi.

Minden tökéletes, csak az a gond, hogy én nem vagyok szerelmes. Soha nem is voltam. Nem is igazán vonzódom hozzá, ennek ellenére a szex jó. Bár egyiken se vagyunk túl szexcentrikusak, általában heti egyszer vagyunk együtt.

Néha eszembe jut milyen volt szerelmesnek lenni, de nem hiányzik, tényleg boldog vagyok a párommal. Érdemes így közös jövőt tervezni? Csak a szerelem miatt hülyeség lenne a tökéletes pasit veszni hagyni, nem?


2017. dec. 15. 20:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem érdemes.


Mégis mit gondolsz, egész életedben lepkék lesznek a hasadban?

Egy frászt, a szerelem elmúlik idővel, és átalakul szeretetté. A kezdeti lángból forró parázs lesz, mely - ha tápláljátok - ki nem alszik, de időnként fellobban.


Mi sem vagyunk már égig érő elvakult szerelmesek, de egymás nélkül nem tudnánk létezni, ez biztos. Fontos a másik, minden nap éreztetjük, akár kedveskedéssel, akár valami kis aprósággal.

A szex is jó (bár, mi maximum kétnapig bírjuk ki nélküle), az érintések fontosak, imádunk összebújni, sörözni, borozni, vagy órákon át csak feküdni egy borús napon.

Megbízunk a másikban, számíthatunk egymásra, és egymás mellett állunk (és kiállunk), bármi történjék is.

Ezek olyan apróságok, amik SOKKAL többet érnek, mint a naaagy kezdeti "tűz".


Szóval feleslegesen ne félj már, és ne generálj problémát ott, ahol lényegében nincs.


28n

2017. dec. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Számomra nem is lenne kérdés. A szerelem egy múló dolog, amit lehet élvezni, amíg van, de összességében semmit se számít, mert csak a hormonok játéka, egy testi reakció,aminek túl nagy jelentőséget tulajdonítanak. A szeretet és a tisztelet sokkal többet ér, mint a szerelem. Legalábbis számomra.
2017. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Tényleg csak érdekességképp, de máskor ugyanerre a kérdésre azt írják,hogy "elcseszed az életed":

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Magánvéleményként:

Te érzed, te vagy benne. Ha boldog vagy benne, és tényleg jó, akkor nyilván jó döntés mellette maradni.

Ha neked nem jó így, akkor nem tanácsos. Senki nem mondhatja meg neked, mert mindenkinek más az igénye:

téged melyik tesz teljessé. Ha nem hiányzik, akkor maradnék.

Ha mégis hiányzik valami, akkor már necces.

2017. dec. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egyszer élünk, én nem élnék úgy, hogy nem tudom milyen az, ha remeg a kezed valaki közelében, vagy a gondolata is kiborít, hogy ez nem lesz így örökké. És nem, ez nem csak vágyról szól. De azt neked kell eldönteni, hogy kockáztatsz-e.
2017. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Leírtál egy tökéletes kapcsolatot, nem értem mi a baj?


A szerelem úgy is elmúlik....

2017. dec. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ahogy erzed. Akkor hagyd veszni, hátha találkozol azzal, akitől majd "pillangókat érzel a gyomrodban". Ha meg nem, akkor így jártál...
2017. dec. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Sunshinedoll ***** válasza:

Te tudod. Sokak szerint a szerelem túl van értékelve és nem mindig a legjobb emberbe szeretünk bele. Oka van annak, hogy pl az elrendezett házasságok sikeresebbek a szerelemből köttetett házasságnál. A szerelem múlandó, és sokszor utólag jön rá az ember, hogy nem jó emberre pazarolt x évet.


Én mondjuk ismerem magam, én nem bírnék benne lenni egy középszerű kapcsolatban hosszú ideig, ahol se szenvedély, se szerelem nincs, én az ilyenben elunnám az életemet is.


Szóval te eldöntöd, hogy neked jó-e egy középszerű kapcsolat egy jó emberrel, vagy érzelmi kalandra, izgalomra vágysz egy olyannal, akire nincs garancia, hogy tökéletes lesz, és akkor vagy ezzel maradsz, vagy tisztességesen elhagyod, hogy hadd valósítsa meg a saját vágyait mással.

2017. dec. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!