Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy vonzódom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy vonzódom a lányokhoz?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Már többször elgondolkodtam rajta,hogy esetleg érdekelnek-e 'úgy' a lányok de eddig nem találkoztam még olyan lánnyal, és a környezetemben sem volt olyan akire 'úgy' tudtam volna tekinteni. Egy-két híresség volt aki hát úgymond bejött. Ma viszont láttam egy lányt, aki annyira megfogott.. egy előadáson voltam, előttem állt és legszívesebben megöleltem és megcsókoltam volna. Nem tudom mit gondoljak, kicsit össze vagyok zavarodva... Eddig úgy gondoltam (noha már felötlött bennem egyszer-kétszer a gondolat,hogy vonzódom a lányokhoz) hogy csak a fiúk érdekelnek, azonban még sosem volt komoly kapcsolatom, nagyon válogatós vagyok és akik felkeltették az érdeklődésemet ,azokkal sem alakult ki semmi komoly. Egyszer úgy éreztem nagyon belezúgtam egy srácba de ő mással jött össze, amit annyira jól kezeltem,hogy magam is meglepődtem rajta. Nagyon hamar elfelejtettem.

Nem tudom már mit higyjek, ti mit gondoltok? Lehetséges,hogy biszexuális legyek? :S Kérlek titeket,csak komoly válaszokat küldjeket, mivel számomra elég fontos és kényes ez a téma, nem szeretném ha viccet űznétek belőle, előre is köszönöm. :)


2010. jún. 2. 18:41
1 2
 11/19 anonim válasza:
70%

Teljesen mindegy... Ebben a korban már el tudod dönteni, mi jó neked.

Nemrég olvastam egy érdekes idézetet, valahogy így szólt:a szerelemnek nem szabhat gátat sem kor sem nemi hovatartozás.

Szerintem te elsősorban mások véleményétől függsz, ezért is tetted fel ezt a kérdést itt.Valóban számít, mit gondolnak rólad? Még ha az is vagy, az nem bűnös vagy beteges dolog.


Csak magadra gondolj és meglesz a válasz is!

2010. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%

Tedd fel magadnak azt a kérdést hogy "eltudnád képzelni hogy az életedet egy nő mellett éljed le?"

És akkor meglesza válasz a kérdésedre.

22/L (leszbikus)

2010. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%

"19 éves lány vagyok. Már többször elgondolkodtam rajta,hogy esetleg érdekelnek-e 'úgy' a lányok de eddig..."


Ha ezen ennyit kellett gondolkodnod, akkor egyvalamit máris leszögezhetünk: leszbikus vagy "biszex" nem vagy.


Az természetes, hogy valamennyire vonzódsz a szép nőkhöz. Ez a normalitás határán belül van heteroszexuális nőknél. Óriási divat minden ilyen megnyilvánulásra ráragasztani a "leszbikus" címkét, holott a nőknek csak 2%-a leszbikus, a "biszexuális" pedig egy teljesen pontatlan kategória, aminek semmi értelme. Akkor lennél leszbikus, ha határozottan előnyben részesítenéd a nőket a férfiakkal szemben.

2010. jún. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Megijeszt de el tudnám képzelni egy lánnyal egy életen át... ugyanakkor fiúval is.

Azért gondolkodtam el rajta többször is ,hogy vonzódom -e a lányokhoz, mert valamilyen szinten tetszettek de nem igazán mertem magamnak bevallani... de nagyon remélem,hogy ez csak átmeneti kíváncsiság, próbálok rajta nem agyalni ennyit... :S

2010. jún. 3. 14:36
 15/19 anonim ***** válasza:
70%
Hmm... Én meg szeretném már egy lánnyal kipróbálni, hogy ugyanezt a kérdést eldönthessem magamban. Kisgyermekkorom óta valamiért vonz a nemem, és vannak hasonló gondolataim lányokkal, bár van barátom,de azért kíváncsi lennék, milyen is egy lánnyal... Szerintem amúgy tudat alatt sok lányban megvan ez. Szerintem próba, szerencse. 19/L
2010. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem tünt fel senkinek,hogy 50évvel ezelőtt nem volt olyan ,hogy meleg és leszbikus?Vajon miért?

Mert nincs ilyen,hogy a saját nemedhez vonzodj.

Az van hogy nagyon szimpatizálsz valaki iránt,de olyan nincs,hogy szerelmes légy bele.

És szerintem ha nem tudod eldönteni,hogy biszex vagy hetero,

Válaszd a heterot.Gondolkoz tiszta fejjel.

Reggel amikor felkelsz kérdezd meg magadtól vajon leszbikus lennék?100%,hogy rádöbensz ilyen nincs.

15/f

2010. jún. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 14:36


Én ismerek valódi leszbikust és abszolút nem ilyen, hogy 19 éves korában elkezdett problémázni azon, hogy voltaképpen tetszenek-e neki a nők. Hanem már gyerekkorától világos volt, kiket preferál. Félreérthetetlen. Ha ennyire töprengened kell rajta, akkor nem vagy leszbikus.

2010. jún. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

ma 03:18


Javaslom, inkább olvasgass, tanulj, művelődj, mielőtt elkezdesz okoskodni :)

2010. jún. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

3:18 vagyok.

Nem okoskodok.

És azért mert 15 vagyok,ne hid azt,hogy nincs tapasztalatom ezen a téren.Mert nem ismersz.

Az emberek azéert melegek és leszbikusak mert össze vannak zavarodva.És ez váltja ki belölük ezt a szelemi mutáciot.

2010. jún. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!