Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatban maradtam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban maradtam az exemmel és szex után mindig a randijairól mesél. Hogyan adjak tudtára, hogy ez iszonyúan fáj nekem?

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 22:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem működött, vagy is csak mint egy használható test vagy a pasinak. Még randizgat, szédít lányokat, a szex megvan számára.

Ennyire vagy jó neki.

Oké, hogy nehéz, de innentől, mindent meg kéne szakítanod vele. Tudod, ez most fáj, de ha össze jön egy másik lánnyal és kidob, már szexre sem vagy jó, akkor fog igazán fájni.

Amit most csinálsz, oda dobod a tested használatra, hogy minél tovább szenvedjél. Jelen pillanatban szenvedsz és nőként, nulla értéked van. Ezzel, csak és kizárólag, tönkre teszed magad. Megszakítod, fáj pár hétig, hónapig, de utána tudsz normális kapcsolatot kezdeni.

2017. dec. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig meglepődöm, mennyi ostoba nő van...
2017. dec. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ugyan, sehogy. A szádat szpásra használod, a puncidat másra... egyébként nemhogy örülnél, hogy többre tart egy szűklyuknál ;)
2017. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!