Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ne is várjam hogy szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne is várjam hogy szeretni fognak az anyósék, ha a fiuk miattam hagyta ott a csaladjat? 18

Figyelt kérdés
2017. dec. 17. 13:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Ne
2017. dec. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Már miért szeretnének?
2017. dec. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mi az hogy már miért szeretnének?


Egyértelmű hogy utálni fognak?

2017. dec. 17. 13:32
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Persze hogy egyertelmu.
2017. dec. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

Szétdúlsz egy családot és még elvárnád, hogy mások jópofát vágjanak hozzá? Van bőr a képeden nem mondom.

De végül is mindegy. Majd pár év múlva mikor már te sem leszel olyan feszes, majd jöhet a következő csitri. Nem kell sokáig aggódni a csávó szülei miatt. Mert ők egyébként nem az anyósodék, véletlenül sem.

2017. dec. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

Nem véletlenül hagyta ott a családját nyilván... Ha ott minden rendben lett volna, ha szerette volna a feleségét akkor nem hagyta volna el őket. Régen sz.r volt ott minden, azért választott téged és ez szerintem nem elítélendő.

Ettől függetlenül a családja valószínűleg nem fog szeretni. Ha csak nem utálták az előző párját, ami könnyen meglehet. Igazából nem is kell, hogy szeressenek. Bár az a minimum, hogy bízom a gyerekem döntéseiben, és elfogadom a párját.

2017. dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Azon csodálkozom hogy egyáltalán megismerni meg akarnak...
2017. dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Ha jóérzésű emberek, akkor 100% kb, hogy a volt feleséghez fognak kötődni. Családot írsz, akkor gondolom ott vannak az unokák is, es hát 18 éves kislány vagy... ha nem is gyűlölno fognak, de nem leszel a szívük csücske az biztos.
2017. dec. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szeretni tudom hogy nem fognak, de azert remelem nem fognak annyira utálni. Igen , ott nem volt minden rendben kulonben nem hagyta volna ott. Hát nem tudom.... Ez komoly áldozazokkal jár
2017. dec. 17. 14:01
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

De bírom amúgy, hogy minden nő/lány, anyósnak meg apósnak nevez olyan embereket, akiket még nemhogy nem is ismer, de a gyerekükkel is olyan friss a kapcsolat, hogy csak na...

Kérdező... NEM az anyósod a férfi anyja !

Azt nem tudom, hogy a későbbiekben mennyire fognak szeretni, de szerintem semennyire, ugyanis ez a kapcsolat nem fog örökéletű lenni. De tegyük fel, hogy igen... Az unokák miatt a volt feleség az életük része lesz...


És tényleg... Ne nevezzen már senki boldog-boldogtalant az anyósának.

2017. dec. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!