Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele tudnál szeretni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele tudnál szeretni olyan férfiba, aki külsőre nem az eseted?

Figyelt kérdés

Külsőre nem az eseted, elsőre semmit se mozgat meg benned. De ahogy megismered, kiderül róla, hogy egy igazi úriember, nagyon kedves, figyelmes, udvarias, jó humorú, mindenről lehet beszélgetni vele. Emellett magabiztos, tudja mit akar az életben, úgy általában jó kisugárzása van.

Adnátok egy esélyt ebben az esetben a férfinak, akkor is ha külsőre nem az eseted?


2017. dec. 9. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem hasonló történt, elsőre nem tetszett, de ahogy egyre jobban megismertem, elkezdett vonzani külsőleg is, nem csak belsőleg. Már együtt vagyunk. 22N
2017. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen, velem is volt ilyen. Nagyon megszerettem.
2017. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Naná
2017. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jó az ilyen történetekről hallani:)



f30

2017. dec. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, már voltam így.
2017. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát persze hogy hogyne ;)
2017. dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem így történt. 10 éve vagyunk együtt, 2 éves a kislányunk, tervezzük a kistesót. :)
2017. dec. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Én nem!!
2017. dec. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak akkor,ha ultrameno izomagy. Nem az esetem az ilyen,de azert tetszene,h irigyelnek erte.

N

2017. dec. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, sőt a személyiségében is voltak kevésbé szimpi dolgok. Ennek ellenére szerelmes lettem belé, mert sok közös volt vennünk és erős volt a kémiai vonzalom.
2017. dec. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!