Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne belemenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne belemenni a kapcsolatba, ha nincs még szerelem? 23N

Figyelt kérdés

Tudom sokan elítélik ezt itt, de barátok voltunk, majd összejártunk szexelni.( Egyikünknek sem volt más.) Emellett napi szinten, mindent egymással beszéltünk meg, ha találkoztunk a szex miatt, utána együtt mentünk el kajálni stb.

Ő vetette fel néhány hete, hogy szeretne többet tőlem, mert kezd többet érezni irántam, és szinte olyan már most is mintha járnánk. A kezdeti szexhez képest, már tényleg teljesen máshogy viselkedik velem. Folyton ölelget, csókkal köszönünk el... Én is nagyon szeretek vele lenni (nem csak a szexre értem) viszont sajnos én még nem érzek többet iránta, viszont elveszíteni sem szeretném.

Szerintetek érdemes így megpróbálnom vele a kapcsolatot? Kialakulhatnak érzelmek? Ő nagyon pozitív ezzel kapcsolatban.

23N


2017. dec. 17. 16:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
27%
Ez egy igazán undorító elgondolás őszintén. Én eleve nem hiszek a társadalom által definiált szerelembe, de ez a hozzá állás amit te csinálsz, maga a fertő és az önzőség.
2017. dec. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem érdemes, mert így úgyse fogsz kelleni másnak. :D
2017. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Tessék?

Mert mi rosszat csináltam? Itt akárhány kérdés van kiírva, az összes kérdező egyből le van szólva.


Tudja hogy nincsenek még érzelmeim, őszinte vagyok vele mindenben. Több közös programot szeretne ..

2017. dec. 17. 16:39
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én fordítva vagyok bekötve: először szerelmet kell, hogy érezzek valaki iránt, aztán fekszem össze vele. Manapság fonákjáról közelíti meg a pók a hálót: előbb kettyintenek, aztán döntik el, hogy járnak-e. Thug life...

A kérdés, hogy mire vágysz valójában? Ennek legegyszerűbb kiderítési módja: fogsz egy pénzérmét, egyik oldala legyen igen, másik nem arra a kérdésre, hogy össze akarsz-e jönni vele. Dobd fel és úgyis reménykedni fogsz, hogy melyik oldalára essen le. Még ha nem is arra fog, amiben reménykedsz, az a valódi vágy benned. Ennek függvényében dönts és lépj!

2017. dec. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
52%

Kár kiírni ide bármilyen kérdést mert normális tanácsot nem fogsz kapni.

Egyébként semmi rossz nincs a kérdésedben. Szerintem próbáld meg vele. A leírásod alapján tényleg egyébként is olyan mintha járnátok.


Első válaszoló: tényleg ez maga a fertő hogy kapcsolatot akarnak. húha :D

2017. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#4-#5: Köszi nektek!

#4: Igen tudom hogy elítélendő mert szexeltünk. Sajnálom, nem tudom már visszacsinálni.

Egyébként jó ötletet adtál! :)

2017. dec. 17. 16:44
 7/27 anonim ***** válasza:
43%
#6: Sajnálod a francokat, akkor nem mentél volna bele. :)
2017. dec. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

Először szerelem, utána kapcsolat. Ha ennyi idő alatt nem alakult ki semmi akkor később sem fog. Én nem hiszek abban, hogy két ember semmit nem akar egymástól csak szexet, majd aztán egyszer csak mégis szerelmesek lesznek.. Az igazi szerelem nem ilyen.

Tudod ő miért akar együtt lenni veled? Hogy a szex biztos legyen. Ez nem az én véleményem, hanem a páromé aki férfi. Ő sem hisz abban, hogy valakitől csak szexet akarsz jó ideig, majd szerelmes leszel. Szerinte ilyenből csak akkor lesz kapcsolat, ha a férfi be akarja biztosítani a szexet. Vagy éppen csak annyi a célja, hogy legyen barátnője. De nem konkrétan a lányba szerelmes. Az ilyenből sosem lesz jó kapcsolat. Te is csak azért akarsz vele lenni, hogy legyen valaki akivel szexelhetsz. Sokan keverik a valós érzelmeket a "jó lenne már valami biztos pont" érzésével.

2017. dec. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Értem. Szerintem nincs igazatok ebben. Nem gondoltam volna hogy így le leszek támadva. Sosem csaltam meg senkit, nem tettem semmi rosszat. Sokak szerint bűn a szex látom. Gondolom itt még senkinek nem volt se egyéjszakás kalandja, se szexkapcsolata. Tök jó hogy mindenki példás családi életet él rajtam kívül ;) Pedig érdekes módon tele az oldal olyanokkal akik kapcsolat mellett k*urvához járnak, huszonévesen sosem volt kapcsolatuk. Csalják a feleségüket/férjüket. Egyedül én követtem el bűnt. Bocsánat akkor!
2017. dec. 17. 17:07
 10/27 anonim ***** válasza:
22%

Kedves kérdező, illetve válaszolók. Én már elfogadtam hogy ezen oldalon, de eleve világon és még inkább Magyarországon az alacsony intelligencia szint a menő, sajna én ezen szeretnék túl tenni.


Azért undorító és akkor most kifejtem. A srác érez valamit te nem. Már elmondtam hogy én alapjában véve máshogy gondolkodom a szerelemről, de teljesség kedvéért akkor ezt is kifejtem.


A szerelem, ahogy ma a társadalom definiálja, az csak azért létezik, mert így jelent meg a romantikában, majd észre vették hogy erre lehet marketinget felépíteni. Egy szimpla felnőtt mese, amivel hitegetnek minket. Egyébként az is észrevehető, hogy ha a szerelem olyan lenne mint amilyennek beállítjuk, nem lennénk képesek ilyen alantasan kezelni. Szerintem nincs szerelem a szó szoros értelmében. Eleve ha lenne is akkor csak egy embert lehetne szeretni nem? Ez is azt bizonyítja, hogy nem szerelemből vagyunk együtt valakivel, hanem mert szimpatikus. Egy szóval akár több millió emberrel is bármikor képesek lennénk leélni életünk, mert azok az értékek amikre szükségünk van, kedvesség, figyelmesség, őszinteség, tisztelet, humorérzék, külső vonzalom, valószínűleg egész sok emberben meg van. Itt a szerelem inkább egy hozzáállás, egy szemlélet, a munka, az energia, amit belefektetsz az éppen aktuális kapcsolatra, hogy egy közös boldog életetek legyen. Ebben a tekintetben teljesen értelmetlen hogy mi a francra is vársz, egy tündér mesére, a börtönbe zárt hercegnővel és a daliás szőke herceggel? Ugyan már.


Na már most ha elmegyünk emellett, ha jelen elgondolásod szerint te belemész ebbe a kapcsolatban, úgy egy eszközzé téve a srácot, saját önző önös érdekeit kielégítése képp. Ő szeret, te nem, de nem akarok elveszíteni, ezért inkább szenvedjen a srác hogy ő akar téged, de pedig csak azért vagy vele mert ad1 nincs jobb ad2 szeretnél dugni. Akárhogy is nézem ezt, sehogy sem egy szép dolog. Lehet savazni, magunkba nézni mindig nehezebb. Sajna manapság tudom hogy mindent végletekig le kell egyszerűsíteni, mert így kevésbé fáradalmas foglalkozni vele, de néha nem árt mélyrehatóan rátekinteni a dolgoknak, feltenni a miérteket és következetesen gondolkodni ...

2017. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!