Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne belemenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne belemenni a kapcsolatba, ha nincs még szerelem? 23N

Figyelt kérdés

Tudom sokan elítélik ezt itt, de barátok voltunk, majd összejártunk szexelni.( Egyikünknek sem volt más.) Emellett napi szinten, mindent egymással beszéltünk meg, ha találkoztunk a szex miatt, utána együtt mentünk el kajálni stb.

Ő vetette fel néhány hete, hogy szeretne többet tőlem, mert kezd többet érezni irántam, és szinte olyan már most is mintha járnánk. A kezdeti szexhez képest, már tényleg teljesen máshogy viselkedik velem. Folyton ölelget, csókkal köszönünk el... Én is nagyon szeretek vele lenni (nem csak a szexre értem) viszont sajnos én még nem érzek többet iránta, viszont elveszíteni sem szeretném.

Szerintetek érdemes így megpróbálnom vele a kapcsolatot? Kialakulhatnak érzelmek? Ő nagyon pozitív ezzel kapcsolatban.

23N


2017. dec. 17. 16:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

13-as olyan alapon, hogy amit te szerelemnek hívsz és olyan mélyen hiszel benne, teljességgel megalapozatlan. Ez felvetett bennem egy bizonytalanságot, így fogtam könyveket mindkét oldalról, nálad, nálam ezerte okosabb emberektől, elolvastam és láttam hogy egyik következetes míg a másik csak egy mese, majd levontam saját következtetésem. Istenről is lehetne vitatkozik, ő is biztos azért létezik mert nagy jó tevő és véletlenül sem azért mert milliárdos tömegeket lehet vezetni, illetve milliárdos vagyonokra szert tenni a nevére.


Nemes egyszerűséggel, szét néztem.

2017. dec. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
26%
Egy lelki dolgot nem fogsz tudni tudományos zagyválással megmagyarázni. Ennyi erővel nem létezik szeretet sem. Mérhető? Nem. Látod? Nem. De ÉRZED! Az emberek nagy többsége képes érezni, tehát valószínűleg azzal van a "probléma" aki nem képes erre. Aki érezte a szerelmet az természetesen meg is tudja különböztetni egy vonzalomtól vagy egy szeretettől, szimpátiától.
2017. dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Az érzelmek mérhetőek, a szerelem nem :) Már máshol leírtam. Nekem semmi bajom nincs azzal ha valaki buta, vagy nem ért valamit. De hogy büszkén előadja magát, és hazugságokkal tanítson, azzal már van bajom.
2017. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

Igen? És mivel mérsz mondjuk egy szeretetet? Kilogramm? Négyzetméter? Anyukámat 90%-ban szeretem, de apukámat csak 89%-ban? Kérlek mesélj még.

Erről beszélek. Hogy aki volt szerelmes, az a kettőt össze tudja hasonlítani. Mert két teljesen más érzés szeretni valakit, vonzódni valakihez, más érzés kedvelni valakit, más érzés kedvelni valaki közelségét, más érzés szexuálisan vonzódni valakihez. Akinek van egy kis önismerete meg érzelmi intelligenciája az tisztában van vele, hogy ezek közül éppen melyike(ke)t érzi.

2017. dec. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Agyi működés alapján mérik az érzelmeket.
2017. dec. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
23%

#9: "Gondolom itt még senkinek nem volt se egyéjszakás kalandja, se szexkapcsolata."

Nem, nem volt.

Most próbálod a felelősséget hárítani, ejnye.

2017. dec. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
#26: Húzd már le magad a wc-n. Úgy teszel mintha embert ölt volna.
2017. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!