Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne belemenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne belemenni a kapcsolatba, ha nincs még szerelem? 23N

Figyelt kérdés

Tudom sokan elítélik ezt itt, de barátok voltunk, majd összejártunk szexelni.( Egyikünknek sem volt más.) Emellett napi szinten, mindent egymással beszéltünk meg, ha találkoztunk a szex miatt, utána együtt mentünk el kajálni stb.

Ő vetette fel néhány hete, hogy szeretne többet tőlem, mert kezd többet érezni irántam, és szinte olyan már most is mintha járnánk. A kezdeti szexhez képest, már tényleg teljesen máshogy viselkedik velem. Folyton ölelget, csókkal köszönünk el... Én is nagyon szeretek vele lenni (nem csak a szexre értem) viszont sajnos én még nem érzek többet iránta, viszont elveszíteni sem szeretném.

Szerintetek érdemes így megpróbálnom vele a kapcsolatot? Kialakulhatnak érzelmek? Ő nagyon pozitív ezzel kapcsolatban.

23N


2017. dec. 17. 16:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
46%

Most miért hazdjunk?

Nem kellesz te sem és a többi mosott agyú libsi nő sem, aki amellett vár el kapcsolatot, hogy rendszeresen kúrogatja valami szerető.

Ráadásul még álszenten ti beszéltek érzelmekről.

Förtelem amit itt sokan csinálnak.

2017. dec. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
52%

Hú de hasznosak a válaszok!! :D jókat lehet röhögni a sok megmondó emberen :D

Szerintem ha rám hallgatsz akkor a 8-as válaszoló tanácsát fogadd meg! Ugyanis ezt nem ő javasolja, hanem a PÁRJA. Aki valószínűleg Magyarország párkapcsolati szakértője, a lélek ismerője. Tehát ha a párja azt mondja ez a normális, ezt kell tenned! Szex után véletlenül sem lehet szerelmes senki, csakis előtte. Sőt! A házasságig nem is kéne szexelni. Az itt válaszolók is addig vártak! Nem értem te hogy tudtál valakivel lefeküdni egyedülálló, felnőtt, huszonéves nő létedre?? Ha belegondolok elkap a rosszullét, szerintem menj el a templomba és gyónd meg a bűneid mert a pokolra fogsz jutni. A 8-as párja is ezt javasolná neked, hiszen ő férfi! Tehát FOGADD MEG!!!

2017. dec. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
23%
Aki élt már igazán jó, szerelemmel teli kapcsolatban, az tudja, hogy létezik. És azt is tudja, hogy nem úgy alakul ki, hogy kefélgetünk aztán egyszer csak jajj de szerelmesek leszünk. Aki sosem élt még jó párkapcsolatban, sosem volt még szerelmes az milyen alapon ír 6 oldalas regényeket arról, hogy nem létezik?
2017. dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Kedves 12-es válaszoló, itt nem arról van szó, hogy volt-e szex vagy nem. Hanem hogyha megismerek valakit és x hónapig nem tudok rá párkapcsolati alanyként tekinteni, akkor később sem lesz ez valódi. A szex tök független dolog, lehet szexelni az első randin is, tök lényegtelen. De ahol eltelnek hónapok és kicsit sem érzem, hogy szerelmes lennék, ott baj van.
2017. dec. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

#10: Igen így érthető. Sok dologban igazad van. Köszi hogy kifejtetted! Én is attól tartok hogy nem lesz szerelem a részemről, amit ugye meg is mondtam neki őszintén. Lehet jobb lenne akkor lezárni vele. Nem akarok önző lenni, és nem azért írtam a kérdésben hogy nem akarom elveszíteni. Bármilyen hihetlen, hiányzik.. emberileg, hiányzik ha éjszakás és alvás előtt nem beszélgetünk, ha nem telefonálunk, ha nem ölel meg...


#11: Nincsen párkapcsolat mellett szeretőm, és nem is volt soha. Nem tudom honnan veszed ezeket. Független vagyok, rajta kívül egy kapcsolatom volt. Összesen 2 férfival voltam együtt egész életemben. Nem kéne belemagyarázni olyanokat ami nem is igaz. Ha neked sikertelenséged van az életedben, attól nem másokon kéne letölteni. Gondolom a kutyának se kellesz.

2017. dec. 17. 17:22
 16/27 anonim ***** válasza:

Én eddig abban a hitben voltam, hogy az ember először elkezd valakivel járni, utána lesz szerelmes... már ha lesz

En simán belevágnék, hiszen eddig minden jó!

A szeremlet amúgy is túlértékelik, vannak annál sokkal fontosabb dolgok is

2017. dec. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
30%

De te írod, hogy nem ő kell neked. Hát ott a szövegedben.


Akkor más kell? De közben azért összejártok dugni.


Vagy eddig nem jutott el a kis agyacskád?:D

2017. dec. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

#16: Köszönöm a véleményed!:)

#17: Nekem nem kell senki más. Nem is ismerkedek senkivel mióta vele vagyok. Elég már a kötekedésedből.

2017. dec. 17. 17:30
 19/27 anonim ***** válasza:
76%

Szia !


Érdemes lenne megpróbálnom, mégpedig azért mert ezen a ponton már nincs visszaút, mert egy olyan helyzet állt elő amiből vagy több lesz mint ami most van köztetek, vagy elég rövid idő alatt semmi nem marad.


Ő elmondta, hogy többet érez, vagyis ami most van már nem elég neki.

2017. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
#19: Szia! Igen teljes mértékben igazad van. Pont ezt mondta amt te, hogy vagy kapcsolat, vagy hagyjuk egymást mert már nem tud rám csak egy lányként tekinteni. Ezért adott gondolkodási időt nekem. Azt mondta bárhogy döntök, elfogadja.
2017. dec. 17. 17:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!