Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam neki a frankót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki a frankót vagy inkább ne égessem magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ismerek egy nőt, akivel egy uszodába járunk. Futólag szoktunk találkozni/beszélgetni ott, de csak általános dolgokról, semmi komoly.

Nekem egyre jobban bejön, de tudom róla, hogy házas.

(Viszont elég rossz lehet a kapcsolata a férjével.)

Én nemrég váltam el, és nem akarom szétbarmolni senkinek a házasságát, de ez a Nő egyszerűen elbűvölő. Arra gondoltam, hogy talán el kellene mondanom neki, mit gondolok róla, hogy nagyra tartom. Minden elvárás nélkül. De ugyanakkor nem akarom rongyá égetni magam, ha rosszul sülne el. Szeretnék még továbbra is abba az uszodába járni.

Ti mit tennétek?

38/F



2017. dec. 17. 23:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"(Viszont elég rossz lehet a kapcsolata a férjével.)"


Miből gondolod?


Ha házas azt tiszteletben kell tartani ha ő nem yit feléd többet vagy nem ad olyan jelet akkor ne hozd őt kellemetlen helyzetbe.


Lehet az idő neked dolgozik.

2017. dec. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudok olvasni a jelekből, ebben sose voltam jó. Fogalmam sincs mire gondol, amikor beszéltünk. Ha lenne e kijelző a homlokán, akkor tudnám mire gondol.:) De én abszolút nem vagyok rámenős. Sőt általában kihagyom a lehetőségeket, mint, hogy éljek velük.
2017. dec. 18. 00:20
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Beszélgessetek többet ha benne van akkor talán jó lehet.


De ha jó a házassága vétek belerondítani.


F30

2017. dec. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

38 éves vagy mégis kisgyerek módjára viselkedsz.


Azzal ha elmondod neki mit érzel döntésre kényszeríted őt.

Így csajoznak a gyerekek.

Leegyszerűsítve: oda mész a lányhoz és azt mondod neki szerelmes vagyok beléd, kellek vagy nem ?


A válasz mindig ugyanaz. NEM.


Ugyanis ezzel a módszerrel kizárod azt hogy a nő szeressen beléd. Ő csak választhat hogy igen vagy nem de sosem adatik meg neki hogy izguljon egy találka előtt, vagy hogy reménykedjen hogy sikerül egy randi, vagy hogy jól érezze magát egy beszélgetés után és arra gondoljon hogy mikor találkozhat újra veled.


Azt ajánlom inkább hívd el valahova.

Egy kötetlen beszélgetésre egy nyugodt helyen ahol kialakulhat egy kis intim szféra.

Ahol elmondhatja neked hogy miért nem jön ki jól a férjével.

A férj negatív hibáiból tanulva már félig tudni fogod hogy kell boldoggá tenni ezt a nőt.


Ezen felül ha esetleg mégis nemet mond erre a találkozóra még mindig nem csináltál semmit és ugyanugy járhatsz oda úszni.

2017. dec. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Általában mindig egykedvűen üldögél, elgondolkodva. Sohasem mosolyog. Nagyon ritkán, talán kétszer jött a férjével és akkor is alig beszélt vele. Szinte csak ültek egymás mellett. (Se puszi, se pá.)

(Ha ilyen feleségem lenne szinte mindenhová elkisérném.)

2017. dec. 18. 00:26
 6/13 anonim ***** válasza:

"Sőt általában kihagyom a lehetőségeket, mint, hogy éljek velük."

Add önmagad.

31/f

2017. dec. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
38 évesen ilyen gondolkodással nem csoda ha elvált vagy.
2017. dec. 18. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem rossz a házassága, csak egy igazi frigid, búvalbacott pica.
2017. dec. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha szimpatikus neked, akkor mondd el neki, hívd el valahova egy kávéra pl úszás után.

Ha nemet mond, akkor nemet mond, attól még jársz továbbra is oda.

2017. dec. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, aztán majd csak kiderül, mi a helyzet a házasságával, stb. De ha stabil, úgyis lepattint. Szétrombolni meg inkább ne. Én a nagy érzelmi coming out- ot nem javaslom az elején.
2017. dec. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!