Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-30 év közötti lányok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 év közötti lányok! Ti mivel töltitek minden-napjaitokat?

Figyelt kérdés

Munka, pihenés, otthoni, dolgok, internet, szórakozás.

Azért kérdezem mert instrukcióként szolgálhat társkeresésemben...



2017. dec. 18. 13:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Olvasok, festek, moziba járok, kiállításokra, előadásokra, netezek, kutyát sétáltatok
2017. dec. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

Most épp nyugalmas időszakban vagyok, várjuk az első babonkat, így itthon vagyok.


🙂

2017. dec. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Internetezes,setalas,tv-zes,fozes-sutes,mozi.
2017. dec. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Teljes állásban dolgozom, szabadidőmben pedig utazom vagy valamerre a közelben kirándulok/túrázok, olvasok, eljárok koncertekre, pubokba barátokkal, színházba, néha moziba, bowlingozni/billiárdozni, vagy csak közös vacsit szervezünk valamelyikünknél.

Persze házimunka, főzés, otthoni teendők is vannak, szoktam netezni, ritkábban játszani és/vagy interneten sorozatot/filmet nézni is esténként (mikor melyik) de ezek mind beleférnek az időmbe.

2017. dec. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Amíg szingli voltam kb így nézett ki: dolgozok, kockulok, edzeni járok heti 2-3x, barátokkal találkozok, bevásárolok, takarítok, moziba járok, ilyesmi. Sokszor voltam otthon, így én főleg neten ismerkedtem, introvertált vagyok, a tömeg nem nekem való. De már lett párom (netről), így sok időt töltök vele. :)
2017. dec. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Meg nem dolgozom, de 1-2 honap mulva kezdek a sebeszeten. Itthon sokat fozok, takaritok. Piheneskepp jaszok cod2-vel, ekszereket keszitek, a baratnomnel vagyok. Amikor parom nem tanul akkor egyutt vagyunk sokat, mert egyutt lakunk. Beszelgetunk, tarsasozunk, setalgatunk, utazgatunk, filmezunk, kozos furdes, fozes, stb.

Szorakozni nekem eleg tag fogalom. Baratnommel vasarolgatunk, parommal is sokat plazazunk, ritkan elmegyunk este sorozni, bulizni.

Sokat jatszunk egyutt is, kirandulunk, muzeumba is sokat jarunk.

Hirtelen kb ennyi.

2017. dec. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm még írhattok.
2017. dec. 18. 14:07
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Juj, a kismama hozzaszolas miért lett lepontozva? Hmm...
2017. dec. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

- Tanulás

- Rajzolás/festés

- Számítógépes játékok

- Olvasás

- Edzés


22/N

2017. dec. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mindegyik választ hasznosnak pontoztam.
2017. dec. 18. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!