Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ne lehetne egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ne lehetne egy szép lány önbizalomhiányos?

Figyelt kérdés

Itt a kategóriában sokaktól hallani, önbizalomhiányos szép lány/nő nincs, mert azoknak kiskortól úgy felhízlalják az egóját, hogy már-már felsőbbrendűnek képzelik magukat.

Aki meg nyilván nem ilyen, az nem is szép. Pont.

Kiindulva az olyan válaszokból, hogy akinek nincs instája, csak ronda lehet, mert a szép lányok imádják ott legyeztetni az egójukat

Vagy ha kitett valaki egy képet, rögtön megérketek az olyan válaszok, hogy a képen nem ő van, mert a szép nőknek nincs önbizalomhiánya.


Attól, hogy valakit szépnek tart a környezete, miért ne lehetne mégis elégedetlen magával?


Illetve miért ne történhetett volna egy olyan törés a szép lány életében, ami után értéktelen selejtnek érzi magát?


2017. dec. 19. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van...lehet az.
2017. dec. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én, eddig nem tapasztaltam a kettő között összefüggést. Nem egy, számomra nem szép nőnél tapasztaltam, egó a felhők felett és nem egy igazán csinos szép nőnél meg nulla körül az egó.
2017. dec. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert elég nehéz úgy önbizalomhiányosnak lenni, ha folyamatosan dícsérnek, körberajonganak, talpatnyalnak egy szép nőnek.
2017. dec. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez az..miért ne?


mindegy is csak legyen önbizalom hiányos mert az legalább a földön jár és mást is hagy élni

2017. dec. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet,csak ritka mint a fehér holló
2017. dec. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaz. A csúnya ember se a csúnyasága miatt önbizalom hiányos, hanem mert nem fogadja el magát és elégedetlen. Egy szép ember is lehet elégedetlen magával. Ez is csak azt bizonyítja, hogy se az önbizalom, se magabiztosság, se a határozottság nem külső tényezők függvénye, hanem minden csak hozzáállás kérdése, és belül dől el. Régen én se fogadtam el magam, ez pedig feszültséget szült bennem, ami önbizalom hiányhoz vezetett. De végül legyőztem ezt magamban, és sikerült elfogadnom önmagamat, miközben a külsőm szinte semmit se változott. Nem vagyok már önbizalom hiányos. Aki megjárta mindkét végletet, az pontosan tudja, miről beszélek.
2017. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#3: Azért ez hülyeség. Nem csak a külseje miatt lehet valaki önbizalomhiányos. Mi van, ha szép, de nem sikeres a tanulmányaiban, munkájában, párkapcsolatban, stb.?
2017. dec. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!