Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha bejön nektek 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha bejön nektek 1 srác, akkor azt hogyan mutatjátok ki? Milyen jeleket adtok vagy hogyan viselkedtek akkor?

Figyelt kérdés
Igazából most lehet ellenezni de ha belegondoltok VALÓJÁBAN ti lányok vagytok a kezdeményezők, és nem mi pasik. Merthogy ha átgondoljátok és visszagondoltok arra, hogyan ismerkedtetek meg jelenlegi barátotokkal, akkor rájöttök, hogy lehet a srác szólított meg titeket, de csak azután tette meg miután ti EGYÉRTELMŰEN kimutattátok, hogy kellesz nekem és szeretnék veled lenni minden pillanatban érezni akarlak. :). Ugye így történt? Tehát lényegében mindig csak abból lesz komoly kapcsolat ha a nő/lány teszi meg az első lépést. Tehát ezért próbálom figyelni a lányokat, hogy mik azok a jelek, amikből leszűrhetem, hogy bejövök nekik. Ezért tettem fel a kérdést fenntebb, hogy hogyan mutatjátok ki? És mindenkinek szép estét aki válaszol. :).
2010. jún. 2. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem abból lesz jó kapcsolat, ha mindjét fél érdeklődik egyszerre..
2010. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ugye a legelső az, hogy sokáig bámulom vagy ha nem is, azért sokszor ránézek, majd elfordulok. Én személy szerint, ha ismerem, mindenképpen igyekszem kedvesnek lenni vele, és igyekszem beszélgetni. Érdeklődöm iránta, foglalkoztatnak a hobbijai meg ilyesmi...
2010. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kettőn áll a vásár, a férfi kezdeményezi az ismerkedést miután a nő adott neki jeleket hogy szabad a pálya, így végül is mindketten kezdeményeznek:)

Épp ezért csak olyan lányokhoz érdemes odamenni akik szemeznek veled és mosolyognak, így nagy eséllyel jöttök össze.

2010. jún. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a mostani barátomnak úgy jeleztem, hogy amikor felszálltam a buszra, és helyet kerestem, mindig ránéztem. Meg a suliban is szemeztünk.:) Ez a legelső. Ha a barátnőimmel beszélgettünk, és ő is ott volt, amikor nevettünk, olyankor rá is ránevettem. Utána, amikor láttam, hogy tetszem neki, közös ismerőst kerestem, és általa mi is elkezdtünk beszélgetni. ^^ Az egész kevesebb mint 2 és fél hónapig tartott, és már 1 éve, 7 hónapja együtt vagyunk.:)
2010. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én SOSE mennék oda egy fiúhoz akármennyire tetszik. Tudod nállam pl nagyon nehéz lenne kitalálni kibe vagyok szerelmes mivel minden fiúval jóban vagyok. Ezt nem lehet általánosítani hogya lányok mikor szerelmesek, hisz mindenkinél más. De amikor én szerelmes vagyok próbálok a közelébe lenni (nem feltünően). Szoktam nézni (de csak őgy, hogy ne vegye észre). Msn-re más fiúk nevét írom ki :D . Én ezeket csinálom. De változó, remélem tudtam segíteni.
2010. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A párom volt osztálytársa középsuliból a bátyámnak!És mikor megláttam a páromat az osztályképen na mondtam is a bátyusnak,hogy üdvözlöm a fiatal embert!Persze a bátyus átadta,oszt mindig mondtam a tesómnak hogy egyszer muszáj taliznom a sráccal nagyon tetszik!Persze ezt elárulta a srácnak az meg csak mosolygott egyet mert hát én csak 14 voltam,a fiú meg 17 és fiatalkának tartott!De hát én elterveztem hogy szalagavató banketten elmondom neki,hogy mennyire tetszik!Bankett előtt összefutottam ezzel a fiúval a bátyám szülinapi partiján.Ott beszélgettünk,ismerkedtünk,táncoltunk.Elbúcsúzkodásnál a kettő puszi ami arcra akart menni az persze szájra ment.Utána sms-eztünk és banketten meg elmondtam neki,hogy mennyire tetszik meg minden,mondta hogy én is tetszem neki.....és onnantól kezdve mink együtt vagyunk!Ennek már vagy lassan 6 éve lesz és még mindig szerelmes vagyok és imádom őt!
2010. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja meg még azt szoktam, ha feljön msn-re egyből átváltok egy Sp számra , hogy féltékeny legyen xD én ezt csinálom.
2010. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy SP számra? Hogy féltékeny legyen? Mi bajod van?:D
2010. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én rajtam akaratlanul is láccik ha tetszik egy fiu akkor folyton mosolygok rá és ha beszélek vele akkor jobban figyelek rá és mindig szakitok idöt ha szeretne velem beszélni sokszor el is pirulok meg ijenek féltékennyé csak akkor tenném ha azt látom h természetes nek veszi azt h én az övé vagyok ...
2010. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
19:44 es. Gratulálok nektek, hogy már 6 éve együtt vagytok ez már maratoni idő :). Főleg ha tinik voltatok amikor megismerkedtetek. Az nagyon ritka hogy egy 17/F és egy 14/L ilyen sokáig kibírja egymás mellett. Csak gratulálni bírok, hogy még mindig tart a kapcsolat. És a többieknek is köszönöm.
2010. jún. 8. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!