Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig mondogassam neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mondogassam neki, hogy járni akarok vele?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel csak msn-en tudok beszélni. Már többször mondtam, hogy találkozzunk, de mindig azzal jön, hogy majd megbeszéljük később, meg most megy, és még azóta sem találkoztunk. Csak hülyít engem és szórakozik ugye?

Annyit mondott, hogy Ő is bír engem. Régebb óta ismerem, tetszettem is neki de nem jártunk végül miattam.

Mit kéne csinálnom? FIÚK (és lányok) nem akarom feladni mert szeretem és hiányzik de nem akarok már erőszakosságba fajulni v hogy mondjam...

(Egyébként 18 ő 19)

Segítenétek nekem? Nagyon szomorú vagyok.


2010. jún. 2. 22:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyet értettünk abban, hogy az ilyet msn-en meg email-ben nem lehet normálisan megbeszélni. De ha akarna valamit csak találna rá időt nem? Nem az, hogy jajj most tanulnom kell meg ez meg az van... ?
2010. jún. 2. 22:52
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de valszeg nem akar semmit a srác. És ne alázkodj meg, lépj tovább.
2010. jún. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Azt hiszem kék bálnává változtam. :D
2010. jún. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lépj le egy kicsit és ne keresd.Amennyire te kinyúlsz felé,ő annyira húzódik vissza.Meglátod,ha te húzódsz vissza,ő fog kinyúlni.Ez az élet minden területén így működik.
2010. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

bír téged...lehet hogy jól eldumál veled,de csak mint haver,nem kell erőltetni,ha nem megy akkor nem megy és ennyi,el kell fogadnod, sztem te sem örülnél neki hogy ha egy pasi zaklatna...

sztem csak havernak tekint és azért nem akar talizni és semmi komolyat, mert ha kellenél neki és ugyanazt érezné amit te akkor ráérne, vagy azt mondaná hogy most mennem kell,de holnap megdumáljuk hogy akkor mikor talizunk...

ha kitér a válasz elől akkor vagy fosos vagy nem érdekled

Lina

2010. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ne vedd el tőlem Sanyi bácsit!

Babi néni 76/L

2010. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De az a baj mondom hogy én ebben bele betegszem :'( Annyira hiányzik és szeretnék Vele lenni hogy másra sem tudok gondolni... Érettségi rovására is megy!

Lehet megijesztettem a túlzott érdeklődésemmel?

2010. jún. 4. 15:30
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg nem mondja meg hogy nem kellesz és hagyj már békén...
2010. jún. 4. 15:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, hagyd a fenébe!

Csak barátként tekint rád!

És igy már nem lehet belehajszolni egy kapcsolatba.

2010. jún. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!