Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ciki netes társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki netes társkeresőn ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sokszor azt látom, azt tanácsolják, hogy élőben kéne ismerkedni. A sok megmondó ember azzal cseszteti a másikat, hogy mi a fenéért nem élőben ismerkedik. De mi van akkor, ha valaki sokat dolgozik és nincs nagyon ideje kikapcsolódni vagy esetleg van ideje, de nincs sok barátja és nem szeret egyedül eljárni? Erre jó a netes ismerkedés és nem értem mi ebben a megvetni való.

Nem szeretek egyedül eljárni, pedig nem is szeretek egész nap itthon lenni, ha van lehetőség szívesen elmegyek bárhova, de egyedül nem szeretek kikapcsolódni csak itthon, ez miért gáz?


2017. dec. 20. 13:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért foglalkozol vele, hogy xy szerint ciki? Én meg mennyiszer kaptam meg, hogy idióta vagyok, amiért én meg nem szeretnék online ismerkedni.... Nem kell ilyenekkel foglalkozni.

Csináld ami neked jólesik. Mindenkinek úgyse tudsz megfelelni sehogy se, akkor már legalább te magad érezd jól magad.

2017. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem ciki, csak idopocsekolas. Neten iszonyatosan nehez olyan embert talalni akire lehet szamitani, szerencse kell hozza.

F

2017. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt úgy van, ahogy a kettes írja, másrészt pedig, ha arra sincs időd, hogy személyesen ismerkedj, mégis hogyan férne bele egy kapcsolat az életedbe?

N

2017. dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Azért nem szokták javasolni, mert lelkileg igen megterhelő. Nőként azért, mert túl sok ajánlatot kapsz, melyek egy része úgymond tisztességtelen, férfiként meg azért, mert a nők nagy jelentős része válaszra sem méltat, rengeteg üzenetet kell megírnod, mire egyáltalán egy randi összejön. Persze nagymértékben függ a siker attól, hogy nézel ki.
2017. dec. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nekem van időm csak nincs sok barátom. Én csak azt írtam, hogy legfőbbként ennek a két típusú embernek való társkereső oldal én a második típus vagyok.

Viszont ilyen erővel a szórakozás is időpocsékolás, mert ott is elég nehéz megfelelő nőt találni.

2017. dec. 20. 13:42
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs benne semmi ciki, de egy idő után baromi unalmas és fárasztó tud lenni, ha nem vagy szerencsés.
2017. dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#4 Ezért kéne kicsit elrugaszkodni a klasszikus nemi mintáktól, hogy ne csak a férfiak írjanak először hanem a nők is, és a férfiak csak olyanoknak írjanak akikben komoly szándékot látnak és ne napi 100 levelet küldjenek el.
2017. dec. 20. 13:44
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Az előbbin nem tudsz változtatni. Miért írjon egy nő bárkinek is, ha özönlenek hozzá az ajánlatok? Csak válogatnia kell. Egyébként néha előfordul, hogy valamiféleképpen a nő kezdeményez. Ami az utóbbit illeti, nem kötelező száz nőre ráírni. Megteheted, hogy csak arra írsz rá, aki komolyan megmozgatja a fantáziád. Lehet, hogy rögtön az első levélből házasság lesz.
2017. dec. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nem ciki csak arra számíts, hogy a legtöbb csaj nem ismerkedés céljából van ott. nekik inkább figyelem meg unaloműzés. tapasztalatból beszélek
2017. dec. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

#7

Kéne, kéne.. szerintem meg az kéne, hogy ne menjen soha 20 fok alá a hőmérséklet, mert utálom a hideget.

Most tudod mi a közös mennünk? Ugyanannyira 0 befolyásunk van arra, amit most leírtunk, hogy jó lenne.

Ilyen dolgokon úgyse tudsz változtatni, muszáj neked alkalmazkodnod (meg nekem is, meg mindenkinek)

2017. dec. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!