Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem egy férfihoz hozzáta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem egy férfihoz hozzátartozik a mai világban, hogy minden mellett komoly mennyiségű pénzt is elő tudjon teremteni, nők nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Tehát tudnia kell elvinni a párját évi 1-2 nyaralásra, wellness hétvégékre, tengerpartra, stb.
2017. dec. 21. 13:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
34%
Nekik az a véleményük, hogy persze, de tudjon nyalni is...
2017. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
42%
Első: te férfi vagy vagy nő? Igen, tudjon nyalni. Ez a lényeg! Örülsz? Én felvállalom hogy nekem ez a fontos!!
2017. dec. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk szerintem meg ezt pont nem kell "tudnia".

28/N

2017. dec. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%
Férfi vagy kérdező gondolom felvettek egy jol fizető helyre tegnap
2017. dec. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%
Majd másképp beszél ha kirúgják
2017. dec. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
82%

Nos, nekem van két autóm,milliós bankszámlám, saját lakásom, 7számjegyű fizetésem és eszembe nem jutna olyan nővel összeállni, aki mindezt elvárja tőlem.


Nyalni viszont jól tudok, nagyon gondoskodó vagyok, nagyon tudok szeretni és ha ez neki így jó, ezzel boldoggá tudom tenni, akkor megkapja az összes többit is.


Nem véletlen, hogy első randira a 21 éves autómmal megyek egy olcsó (de tisztán mosott, normális) ruhában és cipőben egy átlagos helyre. Természetesen én fizetek, de a hely jellege miatt a számla nem is túl sok.


Azt hiszem van jó pár olyan "alfahímnek" nevezett férfitársam aki pont fordítva csinálja. Nos, ők vihetik azokat a fajta nőket akiket a kérdésben körbeírtál. :)

2017. dec. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Csatlakozik a nők csak a pénzesekre hajtanak tàborhoz
2017. dec. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
96%
Az éremnek két oldala van. Előteremtem a pénzt, de akkor legyen mindig ebéd,vacsora,kimosva,kitakarítva minden. Mert ugye azt tapasztalom, hogy bizonyos nőknek megvannak az elvárásaik,viszont ők semmit sem akarnak csinálni. Az,hogy jó az ágyban, még édes kevés.
2017. dec. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
68%
Hogy vàlaszoljak a kérdésre Nos nekem megvan millàrdom magànjacht repülő vip mindenhova ékszerbolt kigyúrt benga vagyok egyben Justin Bieber na csak ennyit akartam írni
2017. dec. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
#6 Köszi a választ, én azt hittem ezek már alapelvárások a jobb nők körében.
2017. dec. 21. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!