Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhány hetes randizgatás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány hetes randizgatás után velem akar karácsonyozni. Hogy döntsek? N

Figyelt kérdés

Egy hónapja kezdtünk randizgatni, mikor kölcsönösen bevallottuk egymásnak hogy többet szeretnénk. (régóta ismerjük egymást)

A héten is találkoztunk. Azt mondta szeretné velem tölteni a karácsonyt és a szilvesztert mert ha ez nem így lesz akkor nincs értelme a további dolgoknak.

Mi 4-en a szűk családdal szoktunk lenni 24-én, majd utána megyünk rokonokhoz. Még be sem mutattuk egymást a családoknak, nem tudom a szüleim hogy reagálnának rá hogy idejönne szenteste. Viszont ha nem így lesz akkor elveszítem. Amit nagyon nem szeretnék, mert egyre jobban ragaszkodom hozzá.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Mi a jó döntés? Jó ha karácsonykor mutatom be itthon?


(Légyszi normális válaszokat, negatív véleményt is lehet írni természetesen, de NORMÁLIS hangnemben! Köszönöm!)

23N


2017. dec. 22. 13:30
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
98%
Nekem kicsit erőszakosnak tűnik és egy picit érzelmi zsarolásnak a dolog. Csak azt tedd, amit te is szeretnél. Ha te úgy érzed, ez még korai, és nem szeretnéd még bemutatni, együtt tölteni a szentestét, és ezért ő szakít, akkor hagy menjen.
2017. dec. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
98%

Szenteste nem vinném haza az egyhónapos pasimat.

Ha ezt nem érti meg, akkor baj van a fejével. Vagy akkor lelép vagy mire érted, hogy elveszíted? Neki nincs családja?

Talizzatok 25 v 26 este, délután. Szilvesztert meg töltsd vele.

2017. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
96%

Hát, ha már ilyen válaszút elé állít elég egyoldalúan, nem sok jóra lehet számítani tovább.

Valószínű olyan a szótárában nem létezik, hogy kompromisszum, megértés, empátia, stb.

Mondjuk Karácsony, és Szilveszter között oké, hogy találkoztok, de így felrúgni a hagyományokat...aztán lehet, nem is gondolja komolyan.

2017. dec. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

A szilvesztert természetesen vele töltöm. Viszont nekem ez a szentestés dolog nagyon korainak tűnik.

Ő egyedül él, a családja messzebb lakik. Így sajnálom is ha egyedül töltené az ünnepeket. Engem már a sírás kerülget ha rágondolok erre a témára, mert sehogy sem lehet jól dönteni.

Igen, azt mondta hogy a folytatásnak nincs értelme ha nem leszek vele karácsonykor. :(

Mindenkit felpontoztam!

2017. dec. 22. 13:38
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Zsarol? Dobnám, mint a huzat.

Ha járnátok fél éve, és ismerné a család se biztos, hogy anyudék vele akarnak ünnepelni.

Mi azóta vagyunk együtt szenteste, mióta együtt élünk, előtte 25v26án találkoztunk, ennyi.

2017. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
61%
Egy zsaroló után sírsz... már a tenyeréből eszel.
2017. dec. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Nem zsaroló. Csak gondolom nem akar szenteste egyedül ülni és szomorkodni.
2017. dec. 22. 13:45
 8/38 anonim ***** válasza:
91%
Ezért megzsarol, hogy ha egyedül kell lennie, akkor elhagy.
2017. dec. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
90%

Oké nem akar, és ha te most nem vagy akkor mi van?

Csak ezért jött össze veled.

Amúgy, de zsarol és a lelkedre próbál hatni

2017. dec. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
42%

"Ő egyedül él, a családja messzebb lakik. Így sajnálom is ha egyedül töltené az ünnepeket. Engem már a sírás kerülget ha rágondolok erre a témára, mert sehogy sem lehet jól dönteni. "


Én megértem a párod érzéseit. Számára igenis rossz érzés lehet egyedül tölteni úgy a szeretet ünnepét, hogy tulajdonképpen már komoly kapcsolat van köztetek.

Csak egy kérdés, ha egyedül él, miért nem töltöd nála Te a karácsonyt?

Vagy egyéb kompromisszumos megoldásként, napközben otthon, délután-este nála?

2017. dec. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!