Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta a barátom hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a barátom hogy nem akar velem közös képet csinálni. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Amikor rákérdeztem, azt mondta azért nem akar, mert ,, amíg együtt vagyunk nézhetem őt, de ha már nem, akkor minek akarnék képeket nézegetni róla.. '' meg hogy ő nem szeret képeket csinálni.. Oké, tényleg nincs sok képe facebookon se, de ez nekem nagyon furcsa volt. Három hónapja járunk. Fiúk, ti mondtatok már ilyet barátnőtöknek? Bármilyen véleményre kíváncsi vagyok.

2017. dec. 22. 23:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk volt ilyen. És egy 3.személy miatt. Nem akarta, hogy véletlenül az illető meglássa velem.
2017. dec. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagyok különösebben gyanakvó természetű, de ez mégis gyanúsnak tűnik.

Miért fél egy férfi vagy fiú egy hozzá közelálló nővel közös fotót csinálni?

Talán azért, mert nem szeretné, ha együtt látnák őket esetleg a Facebookon, vagy hogy egy valaki meglássa őt veled.

Kérdezz ennek jobban utána!

2017. dec. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre írtunk, első válaszoló, és ugyanazt gondoljuk mind a ketten.

Ezért írtam, hogy nézzen ennek a kérdező kicsit jobban utána, nehogy nagy legyen a csalódása.

2017. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
"...amíg együtt vagyunk nézhetem őt, de ha már nem..." Hát, ez nem hangzik túl jól...
2017. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Elkepzelhetetlennek tartom. En mar az elso randin, ami persze nyilvan tok jol sikerult csinaltam is baratnommel egy szelfit. Majd lehet nezegetni, meg a gyerekeknek mutatni, hogy milyenek voltunk. Egyebkent tobb mint 3 eve vagyunk egyutt... Es termeszetesen megvan a kep, meg azota nagyon sok keszult. 3. Evfordulonkra a baratnomet egy a kozos kepekbol keszitett fotoalbummal leptem meg. A sol kozos emlek, a fontos pillanatok, nyaralas, kirandulas... Szivesen lapozgatja fel mindig, noha nezhet eleget eloben is, de szerintem tok jo dolog. Kozossegioldalakon is szivesen osztunk meg kepeket, bar ott ritkabban szoktunk, de mindketten raktunk ki kozos kepet, exparok ide vagy oda. Feltekenykedok ide vagy oda. Ha valakinek nem terszik ne nezze😀
2017. dec. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%

Talán mert szégyell téged. Nem akarlak megbántani, de ismerem ezt a jelenséget saját magam részéről és haverol részéről is. Mindannyian szerettünk szép lányokat és kevésbé szépeket. Utóbbiaknak persze nem mondhattuk hogy "bocsi azért nem mert csúnya vagy" ezért mondtuk azt amit most a te párod.

Ez az az eset amikor a személyiség szép, de ennyi. Bármit mond ami ezt cáfolja hazugság.

Egy gyönyörű ékszerrel mindenki dicsekszik, bizsuval már nem.

ha pedig szép vagy és ennek ellenére nem rak ki képet akkor szimplán gyökér.

2017. dec. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Biztosan nem csal meg. Ebben 100%ig biztos vagyok. Lehet nem valami komolyak a szándékai.. De nekem meg azt mondja, komolyan gondolja velem. Szóval nem értem ezt az embert.
2017. dec. 22. 23:36
 8/17 A kérdező kommentje:
Maximum én szemégyellbet én őt :D. Nem nagyképűségből mondom... Szép lány vagyok, nem az a baj
2017. dec. 22. 23:37
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Én se szeretnék közös fotókat ( de ha majd ragaszkodik hozzá, úgy se tudok nemet mondani ha nagyon akarja... viszont azért nem rajonganék, hogy fel is töltse ). De csak azért, mert nem nagyon szeretem a "fejem". Magam se fényképezem. Azt se szeretem, ha más fényképez - általában nem is engedem. Ráadásul képen annyira se tetszem magamnak, mint tükörben... :) Szóval én nem a barátnőm miatt mondanék nemet, hanem magam miatt, lehet ő is így van vele.
2017. dec. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Én akkor nem akarnék képet, ha több vasat tartanék a tűzben. Egyébként nem lenne tökmindegy?
2017. dec. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!