Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta a barátom hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a barátom hogy nem akar velem közös képet csinálni. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Amikor rákérdeztem, azt mondta azért nem akar, mert ,, amíg együtt vagyunk nézhetem őt, de ha már nem, akkor minek akarnék képeket nézegetni róla.. '' meg hogy ő nem szeret képeket csinálni.. Oké, tényleg nincs sok képe facebookon se, de ez nekem nagyon furcsa volt. Három hónapja járunk. Fiúk, ti mondtatok már ilyet barátnőtöknek? Bármilyen véleményre kíváncsi vagyok.

2017. dec. 22. 23:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%

Nekem az exbarátnőm volt ilyen, pontosan így fogalmazott :D


Lehet nem kellene Mr.Rideg-közönnyel járnod.

2017. dec. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ilyesmi kapcsolatom tönkre is ment,aki három hónap után se akart közös képet. Okés,nem kell kirakni,de legalább telefonra,háttérképnek.Szerintem valami itt bűzlik.
2017. dec. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Elég komolytalannak tűnik a kapcsolatot ha olyat mond,hogy ha már nem lesztek együtt minek nézegetnéd.Biztos nincs a háttérben másik lány, esetleg aki bejön neki és nem akarja hogy meg tudja? Van már közös képetek? Akár simán akár közösségi oldalon?

Nekem minden esetre fura lenne...

2017. dec. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Valaki előtt titkolni akarja, hogy együtt van veled. Lehet másik nő akár veled párhuzamosan, exek, haverok, család, akárki. Nem feltétlen veled van gondja, hanem a nyilvánosan vállalt kapcsolat egy úgy nővel zavarja.
2017. dec. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
Nálam is azért volt, mert a figura nem akarta "mutatni", hogy bárkivel is együtt van, hogy élhesse szabad szellemű szexuális életét. Kiderülése után, már nélkülem ;)
2017. dec. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Tuti, hogy fel van vállalva a kapcsolatotok részéről is? Mert az ilyenből nem úgy tűnik.
2017. dec. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem se gondolja komolyan a kapcsolatot, vagy pedig egy harmadik fél miatt nem engedte a képet.
2017. dec. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!