Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy tetszem a kollégám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tetszem a kollégámnak?

Figyelt kérdés

Nem régóta ismerjük egymást, de csak az utóbbi időben kezdtünk el többet beszélgetni. Ritkán találkozunk az eltérő beosztásunk miatt. Egyik kolláganőm ma mondta, hogy szerinte bejövök a (férfi) munkatársunknak, mert velem többször beszél, sőt, egyáltalán szóbaáll velem magától, és jól elvagyunk, viccelődünk is. Nem titkolt, hogy nekem is tetszik, de ezt igyekszem nem túlzottan kimutatni egyelőre. Maximum abból látszik, hogy én is keresem a társaságát és kérdezgetek erről-arról időnként.


Valóban meglehet, hogy tetszem neki? Engem igazából meglepett, hogy csak ennyiből ezt mondta a kolléganőm, mert nekem ez még nem jelentene nagyon semmit.


2017. dec. 23. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nektek mi jelentene valamit?

Ha előkapná a szerszámát és a vállatokra rakná?

Bornírt gondolkodásotok van.

2017. dec. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ezt, hogy nem lehet észrevenni, ha valakinek tetszel. Picit figyeld meg jobban a testbeszédét, a tekintetét amikor kommunikáltok, és máris magad bizonyosodhatsz meg arról, hogy a feltevésed igaz-e. Ha én most azt mondom igen, tetszel neki, elhiszed?!
2017. dec. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Attól, mert valaki beszélget valakivel, még nem biztos, hogy akar tőle valamit. Én is beszélgetek emberekkel, viccelődünk, de nem akarok tőlük semmit. Akkor ezek alapján mégis honnan tudjam biztosra, hogy ki mit akar? Kösz a hsz-t, de inkább tartsd meg magadnak a véleményed.
2017. dec. 23. 20:00
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Akkor nem értesz a férfiakhoz, gondolom húszas éveidben topogsz, kb. ilyen korban veszem észre mostanság, hogy agyilag teljesen éretlenek a lányok.

Minek viccelődsz és jópofizol olyan férfiakkal, akiktől nem akarsz semmit?

Egy érett férfi nem csinálja ezt fordítva, ha viszont teszi, annak oka van.

Oktalan vagy, azt meg majd én eldöntöm, melyik kérdéshez szólok hozzá.

2017. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én meg nem veszem magamra a véleményed, mert nem ismersz. A helyzetnek csak egy szeletét ismered azáltal, amit leírtam. A viccelődést meg nem kell feltétlen úgy értelmezni, mint egy flört. Nyilván nem minden férfivel teszem ezt, hanem olyanokkal, akiket jól ismerek és baráti körbe tudom őket sorolni.
2017. dec. 23. 20:05
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Ha meg egy szeletét írod le, akkor hogy várod el, hogy itt bárki is kitalálja, hogy mit akar a munkatársad?

Nem is értem.

Ha meg nem veszed magadra a véleményem, akkor kár lereagálni, meg amúgy akkor minek írsz ide?

Ez itt nem a delphoi jósda...

2017. dec. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És te minek írsz ide? Remélem, azért karácsonykor nem fogsz kötekedni a családtagjaiddal meg a világgal. Addigra talán megnyugszol.
2017. dec. 23. 20:09
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek 4-essel.


Kérdező ezt írod: "Nem titkolt, hogy nekem is tetszik, de ezt igyekszem nem túlzottan kimutatni egyelőre."


Akkor most mi is a helyzet? Csak barát vagy tetszik?!

(#2)

2017. dec. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Én teljesen nyugodt vagyok.

Próbáltam a logikátlanságaidra rávilágítani, úgy tűnik, sikertelenül.

2017. dec. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Talán a modor nem volt épp a legmegfelelőbb ehhez.
2017. dec. 23. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!