Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, előny ha egy férfi sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, előny ha egy férfi sokat keres? Mi az első gondolatotok egy magas fizetésű férfiról? ( Lent részletesebben )

Figyelt kérdés
Ahogy észrevettem, a normális nőknél ilyen szempontból az a lényeg, hogy a férfi ne minimálbéren tengodjon, csupán legyen tisztességes állása. Nyilván kereshet valaki egy millió forintot is, csupán a pénzzel nem fogja magát megszerettetni senkivel sem. A kérdés az lenne hogy mit gondoltok valakiről aki ha nem is mondja ki de a munkájából adódóan sejthető lenne, hogy havi mondjuk 300-500k-t keresne ? Nyilván nem ez lenne a fontos, nem ez miatt fogtok összejönni vele, de mégis adódhat egy + gondolat ilyenkor...ilyenekre gondolok hogy pl " okos, talpraesett ember, akivel biztonságos anyagi lábakon lehetne családot alapitani " vagy " biztos egész nap dolgozik és tanul hogy ennyit keressen, nem lenne rám ideje " ..esetleg hidegen hagyna ?
2017. dec. 25. 00:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Hidegen hagyna, mivel nem akarok házasodni, sem gyereket, így nem lenne értelme a közös kasszának.
2017. dec. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem a csaladtervezes lenne az elso gondolatom, egyaltalan semmilyen esetben nem gondolkodom egy kapcsolat elejen csaladalapitason a masikkal, a randizos idoszakban meg plane nem.

De azok valoszinuleg eszembe jutnanak, hogy okos, talpraesett ember es tarsai lehet, de ugyis csak 1-2 randi alkalmaval derulne ki, hogy tenyleg igy van-e, vagy csak veletlenul epp az apja a cegvezeto, es neki eleg volt beulnie a helyettesi szekbe.

2017. dec. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%

Ha konyorog erte,h megcsinalhassa helyettem a teljes hazimunkat,akkor johet es nezzen ki jol: magas izomallat legyen.


N

2017. dec. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%
A havi 300-500 nem a sok kategoria...
2017. dec. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, mennyitől sok?
2017. dec. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
A nők szerint a havi nettó 300-500 nem is olyan sok.
2017. dec. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
5%
Miért lenne sok? Én annyi pénzt akarok keresni, hogy ne forintban mérjem. Benne legyek valami újságban, hogy hú de gazdag vagyok.
2017. dec. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Szerintem ezzel a fizetéssel a lakosság felso 5%-ában lennék benne, így ez a legtöbbeknek soknak számít...persze nem mindenkinek
2017. dec. 25. 02:21
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
a felső 5% ban 300ezer ftal??? te gyerek vagy
2017. dec. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Ez tényleg a nem sok kategória, csak egy átlag.Én nőként keresek 320-at, most kezdtem új helyen, de nyilván lesz ez több is a beosztásomba. Mérnöki közegben ennyi pénzért csak a kezdők dolgoznak, vagy azok se nagyon, de a barátnőm párja bádogos, alkalmazott, 300 körül keres. Randizáskor, ismerkedéskor senki nem a majdani gyerekválallásra gondol.
2017. dec. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!