Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes még reménykednem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még reménykednem vagy hagyjam inkább, és koncentráljak másra?

Figyelt kérdés

Másfél év együtt járás után szakított velem a párom, mert nagyon elfoglalt volt és azt mondta neki szünet kell (ezért facebookon szakított! a szemebe se merte mondani). 2 hét múlva visszajött, hogy ő szeret és hiányzok neki. Rá 3 hétre megint kidobott, hogy ő nem akar elköteleződni, és ő szeret, csak még sem tudja, nem akar velem haragban lenni, meg nem akar örökre elveszíteni, de fogjam fel nem vagyunk együtt. Előtte pár hónapja olyanokat mondott, hogy majd ha végzek a sulival összeköltözünk stb. aztán kis idő múlva mégsem!? Szóval végleg szakítottunk, de már vagy 2-szer írt, boldog karácsonyt kívánt stb. én nem foglalkoztam különösebben a dologgal, mert ő alázott már meg 2szer.. plusz olyanokat mondott, hogy jobbat érdemlek, meg hogy neki nem kell senki, egyedül akar lenni. Ez volt 2-3 hónapja. Azóta megismerkedtem egy másik férfival, természetesen nem történt semmi, 1x találkoztunk meg messengeren beszélünk, és elég jól kijövünk. Szerintetek várnom kéne még az exemre, hogy vajon mit akarhat? Vagy felejtsem el végleg, és adjak esélyt az "új élet"nek?

24/L


2017. dec. 26. 13:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem adj esélyt az új életnek.

40n

2017. dec. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

a volt barátod lehet csak tovább hülyítene, inkább lépj tovább

már második esélyt is kapott és nem sokáig tartott az se

2017. dec. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el.

Ő nem biztos magában. Ha esetleg újra meg akarná próbálni, kételyek lennének. Soha nem tudhatod mikor bizonytalanodik el újra. Én nem kezdeném újra egy szakítás után sem. Nem hogy ha többször kihajítanak. Ha valaki egyszer szakított, annak oka van. Ott nem oké valami.

Gondolj bele, te tudnál szakítani valakivel akibe szerelmes vagy? Mert én nem. Illetve fájdalmat sem tudnék neki okozni. Nekem jobban fájna mint neki.

Lépj tovább. Hidd el, idővel jobb lesz.

2017. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Menj tovább...
2017. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! 26N
2017. dec. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Még ha nem ilyen tisztességtelen módon szakított volna veled (facen írja meg ), akkor is azt mondanám, hogy lépj tovább.

Te nem vagy egy kabát, akit ha úgy tartja kedve, leakaszt a szögről...

Ne várj rá ! Ezekután szerintem te sem tudnád tiszta szívvel újrakezdeni. Mindig benned lenne a rettegés, hogy mikor gondolja meg magát.

Kezdj új életet. Ha gondolod, a másik férfival, ha gondolod, akkor egyedül. De rá semmiképp ne várj.

2017. dec. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem (ki)használ téged.



Amikor éppen magányos, akkor megkeres, hogy hiányzol, amikor éppen jól van, akkor nincs rád szüksége.

2017. dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeretne, akkor nem engedne el. Ezekre a kétségbeesett, zavar kapálózásokra nem lehet jövőt építeni, mert így elvesztette a bizalmat. Te bíznál benne, hogy fél év utàn nem lenne megint ilyen rohama?


Az egy dolog, ha te nagyon szereted, de most nem ezen múlik a dolog. Nagyon hiteltelen lett a srác, te pedig hagyod, hogy kedvére vegyen elő, vagy tegyen vissza, mint egy játékot. Ez nem társ. Ez így önzés, róla szól, az ő "szükségeiről". Azt, hogy te min mész át nem veszi észre.

2017. dec. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
" vajon mit akarhat?" Addig folytatni ezt a játékot mig eléri: Ha egyet füttyent lecsuszik rolad a bugyi és aláfekszel, ha kettöt akkor meg lábujhegyen elosonsz a sarokba kussolni.
2017. dec. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Akar, nem akar, mégis akar... Szerintem, felejtsd el, ráadásul az ilyen facebook- on, sms- ben, stb. szakítás, szerintem gerinctelenség és nem arra utal, hogy túl sokat jelentenél neki.
2017. dec. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!