Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vállalnak gyereket az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vállalnak gyereket az emberek, ha anélkül jobb életszínvonalon élhetnének?

Figyelt kérdés
2017. dec. 26. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Például azért, mert marha jó érzés lesz, ha 80 éves korodban valaki rád nyitja az ajtót, hogy "jól vagy apu?"



Btw, miért költenek az emberek egy csomó élvezeti cikkre? A gyerek is képes örömöt adni, miből gondolod, hogy kevesebb élménnyel jár, mint mondjuk egy új kocsi?

2017. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Mert nem mindegy, mennyiről beszélünk. Azért éhezés és kevesebb luxus között óóóriási a különbség...


Sok pénz elmegy rájuk, de imádjuk őket és így is bőven jut mindenre.


Akinek meg kajára sincs... Nos, ő úgyis csak potyogtat, kár a billentyűzetért...

2017. dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
A gyerek kedveert sok mindenrol le kell mondani. Van, akinek "csak" penzrol, masnak a jo szexrol, pihenesrol, karrierrol, kenyelemrol, stb. Van, aki ugy erzi, megeri, van, aki ugy erzi, hogy nem. Ez tok normalis. Az vallaljon gyereket, aki ugy erzi, hogy megeri. Szerintem nagyon is megeri, van is 2 fiam.
2017. dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
3 gyerekem van, adókedvezményből + családi pótlékból 147.000-et kapunk havonta, plusz évi 7 nap pótszabi, plusz a férjem sokkal jobban kiállt magáért az emeléseknél, tudván hogy 3 gyereket tart el. Persze nyilván könnyebb lenne pl 2 főnek kifizetni egy külföldi utat mint 5-nek, de szvsz olyan sokkal nem carabb nekünk.
2017. dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Nekem még barátnőm sem volt :D

De amugy nem értem minek gyerek aki nem tudja megadni ami egy gyereknek fontos, Pl. szabad tér, hobbira pénz, sportra, pénz, járjon a gyerek amire szeretne, egy valamire minimum. Tudjon világot látni stb.

Na most az én szleim egy szobás lakásba tettek, soha nem sportolhattam a többiekkel, soha, nem zenélhettem iskola után, nem vettek nekem gitárt meg semmi, Soha nem nyaraltunk.

tehát eleve aki szegény minek vállal gyereket? Hogy a gyerek is szenvedjen? vagy nézze ahogy agyerek szenved? Vagy nem értem.

A mai világban sajnos, a pénz számit, ha valakainek nincs pénze ne szaporodjon. Amugy is sokan vagyunk jo nem Európában dea világban. Sokan vagyunk még egy 1 milliárd is sok nem hogy 7 milliárd. bHény évbe telik mire az ember egyeséével elszámol 7 milliárdig?

2017. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
na latod az 5.-s pontosan leirta hogy miert, a sok segely miatt es ezert van asok hulye utcagyerek mert nevelni mar nincs eszuk, konnyu a dolgozok adojabol guerket nevelni, nem is nagyon latno mast csak harom hulye gyerekeseket ugy a legnagyobb a haszon, a belem fordul ki toletek
2017. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

7: hát az a 99.000 pont a saját adónk, de a maradék 48 is kevesebb mint amennyit befizetünk. Nem segélyből utazunk külföldre te észlény...

Hozzáteszem, amíg a többség 0-1-2 gyereket vállal csak, addig bizony kénytelenek lesznek támogatni a gyerekvállalást egyre több és több pénzzel, különben elfogyunk. Hogy te nem látod az összefüggést, az téged minősít.

2017. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"hát az a 99.000 pont a saját adónk, de a maradék 48 is kevesebb mint amennyit befizetünk. Nem segélyből utazunk külföldre te észlény... "


Mi az, hogy a saját adótok?

Onnan, hogy adó, az nem a tietek, nem árt észben tartani, hogy azt a pénzt a társadalomtól kapjátok vissza.


Vagy a saját adótokat úgy érted, hogy ti mellette nem vesztek igénybe olyan közszolgáltatásokat, mint az úthálózat, az oktatás, az egészségügy? Mert akkor valóban a saját adótok... Különben viszont a társadalomtól kaptok vissza pénzt, mert mi mindnyájan segítünk titeket


Nincs ezzel semmi gond, amíg valaki el nem felejti, hogy mi is a felállás.

2017. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mert a gyerek az kell, mindenhova:

[link]

2017. dec. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Vagy a saját adótokat úgy érted, hogy ti mellette nem vesztek igénybe olyan közszolgáltatásokat, mint az úthálózat, az oktatás, az egészségügy? Mert akkor valóban a saját adótok... Különben viszont a társadalomtól kaptok vissza pénzt, mert mi mindnyájan segítünk titeket "


Elmész te a jó életbe. Magyarország az OECD második legmagasabb adóival rendelkező ország. A fejlett világban a második! Cserébe az úthálózat szar ÉS sok helyen fizetős, az oktatásról ne beszéljünk, az egészségügyet pedig csak az vegye igénybe, aki meg akar halni.

Komolyan, amíg ilyen birkák vannak az országban, mint te, addig nem csoda, ha ilyen idióta, control-freak ex-komcsikat választunk meg, mint akik most is hatalmon vannak. Az állam majd megoldja minden gondodat! Ja, nem, de a pénzedet elveszi.

Azt vágod, hogy a munkáltató összes, rád költött pénzéből csak 52%-ot látsz hónap végén, ugye? Keresel 200 ezret, a munkáltatód majdnem 400 ezret költ rád! Meg hogy amit megkapsz, abból 27%-ot leadózol MINDEN vásárlás után. Bocsánat, kivéve a sertés és a csirkefarhát esetét, mert ott csak 6%-ot. KÖSZÖNJÜK, ORBÁN APÁNK! MOST MEGMUTATTAD SOROSNAK!

Szánalmas, hogy vannak még olyan emberek, akik ezek után az adózást védik.


Egyébként nincs gyerekem, nem is akarok. Csak hogy ez ne legyen érv.

2017. dec. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!