Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak este ha dolgozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak este ha dolgozik a pasim?

Figyelt kérdés

távkapcsolatban vagyok egy külföldi pasival, májusban költözök ki hozzá.

minden nap beszélünk a neten,napközben is, este pedig videón.

az elkövetkezendő pár napban este 11-ig bennt kell maradnia a melóban.

most olyan egyedül fogom érezni magam....

ti mit csinálnátok?


2017. dec. 27. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Olvass. 🙂 Nekem nagyon eltereli a figyelmem.
2017. dec. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

foglald el magad olyannal, amit szeretsz

nézz egy jó filmet,olvass vagy ha társaságot szeretnél, akkor találkozz a barátnőiddel stb

2017. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Olvass, filmezz, gyikezz, youtubeozz, játssz, zenét hallgass, kvízeket töltögess a neten, maszturbálj!
2017. dec. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Ennyire nincs életed?
2017. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Ékes és elrettentő példája vagy a BUTA, KAPCSOLATFÜGGŐ embereknek. Ha nincs pasid, nincs életed?!
2017. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

nem nagyon szereti ha eljárok otthonról.

más kultúrából jött

2017. dec. 27. 12:21
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Távkapcsolatban vagy egy más kultúrából származó külföldi férfival, de már költözöl ki hozzá?

Csak én nem értem, hogy pontosan hogyan működik ez?


Egyébként meg, foglald le magad. Lényegében olyan mintha nem lenne senkid szóval nem egy nagy gond.

2017. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

igen, ingázni szoktam, voltam már nála többször is, és májusban költözök ki végleg.

most perpillanat itthon vagyok.

nagyon nem olyan mintha egyedül lennék. elvárja hogy mindenről beszámoljak neki.

szóval otthon maradok, csak nem akarok unatkozni

2017. dec. 27. 12:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember vagy, hogyhogy nem bírsz ki pár estét egyedül? Ne már, hogy az életed a srác körül forog és nélküle megáll az élet.. Olvass, filmezz, beszélgess a barátaiddal vagy szervezz velük programot, keress egy új hobbit, ha nincsen.. Vagy így a későbbi kommentedre reagálva inkább ülj le nagyon komolyan gondolkodni, hogy egy ilyen kontrollmániás embernek tényleg ennyire ki akarod-e magad szolgáltatni, mert hogy egy ilyen mellett soha nem lesz normális életed, az fix.
2017. dec. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
nézd meg például ezt a filmet: https://www.youtube.com/watch?v=pIK0NheOmCU
2017. dec. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!