Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Joggal tartom kényelmesnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal tartom kényelmesnek a pár om, ha arra kér hogy késö Este menjek érte melohelyre, mikor busza is van és vagy 40 kmre dolgozik?

Figyelt kérdés
Arra kér este tizre legyek érte ott,igy oda-vissza kb 80 km lenne,pedig van bérlete,és busza hazafelé,és csak vagy 1 oraval érne elöbb haza

2017. febr. 24. 15:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Az én párom is ilyen kényelmes..két buszmegállót sem tud buszozni, engem hív hogy menjek el érte miután megvettem a drága parkolójegyet..
2017. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

Az én párom is ilyen volt:((

Vettem neki egy járgányt, tessék, fuvarozzad magad.

2017. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Jól értettem, ha érte mész akkor egy órával előbb ér haza? Akkor talán ez a magyarázat, szeretne legalább 11-re otthon lenni és ne éjfélre. Az plusz egy óra alvás...
2017. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom. Ha epp semmi dolgom es van kedvem, o meg epp nagyon elfaradt aznap, egyszer-egyszer belefer, elmennek erte. De rendszeresen nem furikaznam.
2017. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem minden nap, akkor nekem beleférne 1-1x, mert ha nagyon fáradt az ember az az egy óra sokat számít. Persze mint mondtam, nem mindegy mennyiszer.. meg akkor se feltétlenűl 40 km-ert, hanem mondjuk a buszmegállóig mennék ki elé...
2017. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%

Természetesen elmennék, de nem mindennap.

Párom kocsival jár dolgozni, pedig a busz ingyen lenne neki, de így kb. 40-45 perccel hamarabb Itthon van, a benzint viszont nem fizetik, mégis jobb így mindkettőnknek.

A párod a férfi?(mert úgy ciki, ha nincs kocsija)

2017. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Ha minden nap erre kér, akkor kihasznál. De alkalmanként, mikor neked épp semmi dolgod, miért ne mehetnél érte? Elvileg azért vagytok együtt, mert szeretitek egymást, akkor nem esik neked jól kedveskedni a párodnak? Ez lenne a természetes...sőt, én barátom magától szokta felajánlani az ilyen dolgokat, nemis kell kérni rá. Ha te a kilométereket számolgatod meg húzod a szádat ilyen esetben, akkor egyáltalán szereted a barátnődet?
2017. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

Én 6 km-re dolgozom a munkahelyemtől, busszal fél 11-re otthon lennék, bérletem is van, mégis a férjem minden alkalommal eljön értem kocsival. Ja és így 15 perccel érek csak előbb haza.

Őszintén sajnálom a "párodat"

2017. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha nő,egy picit érthető,de akkor vegyél neki riasztót és paprikaspray-t és akkor nem lesz védtelen.Ha pasi,akkor is ugyanez,de cikibb,hogy elvileg ő az erősebbik nem,de egy nő fuvarozza.
2017. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%

Ezért kérdeztem én is, hogy férfi vagy nő.Mert ha a nő futkos érte kocsival, az gáz.

Ha dolgom van a városban, mivel falun lakunk, élettársam mindig bevisz kocsival, kérnem sem kell.(egy autóbaleset óta nem merek vezetni)

De itt én vagyok a nő, a kérdésből nem derül ki, hogy ki kicsoda.

2017. febr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!