Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a férjetek az örökségét elásná a kert különböző részeibe?

Figyelt kérdés

Örökölt közel 100 millió forintot és nem bízna a mai bankrendszerben ezért elásná a kertbe több helyen alaposan becsomagolva táskákba, hogy biztonságban legyen. Nem titkolná a helyét előled, de mindenféleképpen el szeretné ásni pár millió forint kivételével amihez tudtok nyúlni, hogyha szükség van rá. Az örökség tulajdonképpen egy Pesti ház volt ami a nagyszüleié volt és sikerült eladni.


A telek viszonylag nagy. Az én szüleim háza és vidék. Közel 200 méteres földterület van.


Én 29 éves nő vagyok, a férjem 35 éves.


2017. dec. 27. 18:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Buta ötlet, semmi értelme. Én befektetném, de nem a föld alá.
2017. dec. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Mivel házasok vagytok, a fele a tied.
2017. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Segítenék neki ásni... :D Ő pénze, ő dolga. Ettől függetlenül buta ötlet. Inkább fektesse be, vagy kösse le hogy kamatozzon. A másik probléma pedig maga a készpénz. Ha mondjuk lecserélik a 20ezreseket akkor majd odaállít a postára 100 milla kp-val?
2017. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#3 Vicces volna :D De most volt csere. Szerintem egy jó 20 évig nem fogják cserélni.
2017. dec. 27. 18:27
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg orvost hívnék. Ha már minden áron ásni akar, akkor inkább vegyen belőle aranyat és azt ássa el. A felhalmozott pénz se perc alatt elértéktelenedik. Forgatni kell. 100 millió már bőven elég ahhoz, hogy csak a hozamából meg lehessen élni.
2017. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkoznék, hogy hogy lett nekem férjem. :O
2017. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Befektetni nem szeretné. Véleménye szerint manapság az egyéni vállalkozásoknak nincs jövője a magas adók miatt.
2017. dec. 27. 18:29
 8/22 anonim ***** válasza:
Állampapír. Csak 10 millát örököltem, egy évre lekötöttem augusztusban, már 60 ezret hozott.
2017. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Körbevizelném az elásott kupacokat, ezzel megjelölve a területet, és ezt rendszeresen ismételném, hogy a szagminta mindig frissen jelölje mindenkinek, hogy ez az enyém.
2017. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Csatlakozom az egyik előttem szólóhoz, ha már nagyon ásni akar, akkor nemesfémet vegyen belőle, majd azt ássa el. Nem korrodál, nem pálik be és nem foszlik el, tartja az értékét és kevesebb helyet is foglal, mint a kp. Pl egy kg aranyrúd nem nagy, és 11 Misi körül van egy, tehát az egész lenne egy táska. Bár érdemes mást is venni hozzá, pl ezüstöt 30-70 arányban szokták javasolni. Kettesnek meg annyi, hogy örökség vagy abból vásárolt jószág nem képezi vagyonmegosztás tárgyát.

31/f

2017. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!