Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen esetben mennél bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetben mennél bele olyan szerelmi kapcsolatba, hogy a parnerednek rajtad kívül is van két partnere?

Figyelt kérdés
2017. dec. 22. 21:30
1 2 3 4
 1/31 Heart of Darkness ***** válasza:
86%
Semmilyen esetben sem.
2017. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
36%
Ha nyílt kapcsolatról lenne szó és nekem is lenne legalább két partnerem.
2017. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
72%
Nincs olyan eset Számomra.
2017. dec. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
72%
Never.
2017. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen esetben. Nekem már néha abba is pont elég rossz belegondolni, hogy a párom előttem másokkal is volt, pedig természetes dolog. Ha mellettem dugna valakit, azt nem bírnám. Nekem nem való nyitott kapcsolat.
2017. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben, ha uzleti partnerekrol van szo.
2017. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

A nemet is írjátok oda légyszi. Tehát nőknél például ha egy gazdag szimpatikus külsejű arab harmadik felesége lehetnél az nem felelne meg? Vagy ha egy csinos híres jómódú külföldi zenész vagy színész vagy élsportoló egyik barátnője?


Csávóknál ha mondjuk a csaj heti 14x vállalja h lepippant és rendkívül gyönyörű akkor sem?

2017. dec. 22. 21:40
 8/31 Heart of Darkness ***** válasza:
74%
Egyébként csak úgy megjegyezném, hogy "szerelmi kapcsolat" nem igazán lehet úgy, hogy a másik fél még két másik embert tart partnernek. A normális szerelmi kapcsolat általában 2 ember között van. Nem pedig három vagy négy..
2017. dec. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
70%

Semmilyen esetben sem. Ha az érzelmi kérdésektől el is tekintünk, ott van a nemi betegségek kockázata. Ha a lány rajtam kívül két másik pasival is rendszeresen együtt van, és valószínűleg ők is így vannak más lányokkal, akkor amint bekerül a "rendszerbe" egy beteg egyed, az pillanatokon belül eljut hozzám a fertőzés.

Na meg baromi undorító is.

2017. dec. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Semmilyen esetben.
2017. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!