Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok 17 év korkülönbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok 17 év korkülönbségről egy párkapcsolatban? Én 37 ő 20. Normális válaszokat várok.

Figyelt kérdés

2017. dec. 28. 17:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9%

17 év az kb. mindig sok,hiába legális 18 év felett.

Mást akar az ember 20 évesen és mást 37 évesen.

Ha a lány koravén vagy a pasas jól tartja magát,akkor esetleg működhet.

2017. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Két sarkallatos pont van. Az egyik a gyerekvállalás. Ha a nő fiatalon akar, akkor még nincs gond. Ha inkább csak 30 körül, akkora a pasi már kiöregedett belőle. Persze lehet 50 évesen is gyereket csinálni, csak fel is kell nevelni normálisan.


A másik az öregedés. Egy barátnőm aktív, csinos, jó alakú, sokat sportoló, pörgős, saját vállakozást vezető 40 körüli nő. A férje 65 éves, nyugdíjas, már inkább otthonülő, bácsis férfi. Hatalmas a kontraszt közöttük.

2017. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%

Hosszú távon csak csak NAGYON ritkán műmödhet, de inkább sosem. Teljesen más amit eddig elértetek és amit még terveztek, elvártok. Más gondolkodás mód és célok.

Gyerek? 37 éveyen az ember már megállapodik, 20 évesen elkezdi a felnőtt életet. 37 évesen már karrierje van, sokat látott és tapasztalt, míg 20 évesen még tanul és alig látott valamit. Ez kihat az értékrendre, fontossági sorrendekre. Amikor ő kiteljesedik 30-40 lesz, te akkor már 47-57 idős ember. Amikor ő még kondizik és te már bottal fogsz csoszogni. 57 évesen kell egy 40 évest kielégítened. Amikor ő még bulizik vagy csak bulizna, te már nosztalgiázni fogsz. Amikor ráébred, hogy mennyi mindent szeretne még látni, akkor te már csak pihennél.


Ez lehet fellángolás, rajongás, de realitása, jövője nem lehet. Nem irigység miatt, hanem mert óriasi a különbség. NEM pusztán maga a kor különbség, hanem amit magával vonz sok-sok dolgot.

2017. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
4%

Az elso kapcsim egy 11 évvel idősebb Illetővel volt, 17 éves voltam mikor kezdődőtt, 3 evig voltunk egyutt, szétmentünk mert időközben kiderült hogy nem illettünk egymáshoz.

Volt kezdetleges kapcsolatom nemrég egy 40 éves elvált gyermekes férfival, minden klappolt volna közöttünk, én szeleburdibb vagyok, ő pedig tudja mi az a határ ahol engem leállítson, illetve értékelte hogy nem vagyok e besavanyodott p!-csa. Én még többre értékelem a hagyományos szerepeket férfi-női elvárás szintjén.

Az ok ami miatt szétmentünk sajnos félig meddig a férfi életmódjával kapcsolatos mivel az kihatott a gondolkodására is, még pedig azzal hogy engem aranykalitkába akart volna zárni, mert mindenen durván féltékenykedett, mást látott mint ami valójában volt.


Ami a szex témát illeti, nekem igen magasak a minőségbeli igényeim, mindkét illetővel, de gondolom itt inkább a 21 év korkulonbséggel egyutt levő Férfira gondoltok, Ő neki egyezett meg az étvágya ileltve az igénye az enyémmel, ellentétben a fiatalabbal.

Nem volt okom panaszra :-)

21N

2017. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az lemaradt hogy én fiatalon szeretnék gyereket, igy egyiknél sem volt ez felmerülendő probléma.
2017. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
0%

Köztem és a párom között 20év korkülönbség van.

Már 5éve együtt vagyunk!

És nem rég született kislányunk.

:)

24/L

2018. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen rendben van. Én 44 vagyok, a feleségem 23. Nagyon jó házasságban élünk pár éve. Emberfüggő amúgy a dolog nyilván.
2018. ápr. 12. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!