Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a tünetek milyen fertőzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a tünetek milyen fertőzésre utalnak?

Figyelt kérdés

Állandóan van folyásom,ami általában fehér,néha kissé sárgás lesz.Most viszont több,mint szokott,sötétebb színű,és olyan nyákos,néha kicsit halvány zöldesbe megy át,vmikor barnás,és erős szaga van,ami elég kellemetlen.Nem viszket,nem ég,és nem is piros.Reggel megnéztem a puncim kis tükörrel,és olyan nyákos vmi volt rajta.Ez milyen fertőzésre utal?

Nem élek nemi életet,és szűz vagyok.

16/L


2010. jún. 3. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Orvos!!!

Sajnos usziban is el lehet kapni minden szart, amiről azt mondják, hogy csak nemi úton terjed. (Saját tapasztalat)

2010. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
haat sztem ez vmi bakterialis fertozes. Ha gomba lenne viszketne vagy egne és az nem feltetlenul nyakos. Ezert fontos, h elmenj orvoshoz.
2010. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Uszodában már ezer éve nem voltam.Strandon is csak tavaly nyáron.Én inkább vmi nyilvános wc-re gyanakszom pl.suliban:S

Sajnos mindig ráülök a deszkára,és csak utána jut eszembe,hogy nem kellett volna.

Onnan is el lehet kapni bakteriális fertőzést,nem?

Amúgy meg,ha nem is szívesen,de elmennék én orvoshoz,csak nálunk úgy van,ha pl.holnap kérnék egy időpontot,kb.1 hónappal későbbre adnának.

Valami házi gyógymód,gyógynövény nincs erre?Esetleg vmi gyógyszertárban kapható,vény nélküli krém,kúp,tabletta?

2010. jún. 3. 17:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Minél előbb jelentkezz be!
2010. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ha kérek is időpontot,legkorábban 1 hónapra adnak.Anyukámnak 2(!) hónappal későbbre adtak időpontot.Addig kell vmit kezdenem vele.rontani nem ronthatok semmit.Szóval milyen vény nélküli krémek vannak,esetleg gyógynövények,amik jó rá?
2010. jún. 3. 18:01
 6/8 A kérdező kommentje:
És mielőtt vki belém akarna kötni,holnap reggel kérek időpontot.Ma már nem lehet,ha jól tudom,délután 1-ig vannak bent.
2010. jún. 3. 18:02
 7/8 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehetsz, hogy orvoshoz mész!
2010. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Próbálj úgy időpontot kérni, hogy mondd meg, hogy sürgős.

Ha van pénzed, menjél magándokihoz, az Pesten tízezernél kezdődik, vidéken olcsóbb.

Sajnos nem ismerek gyógynövényeket. A neten biztos találsz valamit.

Egyébként szerintem ne ess kétségbe, ha egy hónap múlva jutsz dokihoz, abból se lehet nagy gáz.

2010. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!