Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmet mindig mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet mindig mindenki jobban kedveli?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm (18L), sokat szoktunk eljárni ide-oda, legtöbbször úgy alakul, hogy mellénk csapódnak társaságok. Azt kezdtem el észrevenni, hogy nagyon háttérbe szorít a beszélgetésekben. Mindig körülötte forog minden, hiába van párja, flörtöl a férfiakkal, névcsere után írogat neki mindenki, persze találkozni már nem találkozik velük. Rákérdeztem, hogy most ez mi, azt felelte, barátkozni miért ne lehetne. De akkor miért húzza az agyukat?

Próbálok bekapcsolódni, menni is szokott, szeretek csevegni, nem azzal van a gond, hogy félénk vagyok és szótlan. Sokszor elmegy a kedvem mindentől, mert egy idő után megint ő terül előtérbe és unom hallgatni, hogy mennyire csodálatos.

Mit lehetne ezzel kezdeni? Velem van a gond?

(Én két évvel vagyok nála idősebb.)


2017. dec. 29. 13:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én téged kedvellek jobban! ;)
2017. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Ez mitől pátkapcsolati kérdés?
2017. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%

Kinek nem esik jól, ha körbeugrálják?

Van aki ezt csak passzívan fogadja, van, aki viszont elébe megy és próbálja ezt elérni.

A végeredményen nem változtat.

Te szimplán féltékeny vagy.

2017. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te vagy a szebb, te vagy a jobb, járunk?
2017. dec. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Féltékeny vagyok, mert bárhogy próbálkozom, ő mindig rákontrázik, pedig ez rohadtul nem egy verseny és nem értem mire jó ez neki...
2017. dec. 29. 14:01
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
Hogy érted azt, hogy rákontrázik?
2017. dec. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Én rosszabbul érezném magam, ha azt tapasztalnám, hogy a barátnőm direkt nem adja önmagát, lép hátra és tol előre engem. Ne járj vele bulizni ha mégis akkor fogadd el, hogy ő egy erősebb személyiség. Ezzel nem lehet mit csinálni. Nem haragudhatsz rá azért mert vonzóbb személyiség. Most tetesse magát csúnyának vagy csendesnek mikor nem az, hogy neked is sikered legyen? Barátkozni pedig lehet ellenkező neműekkel is. Vannak akik szeretnek ismerkedni idegenekkel. Keress valami hobbit, amiben te vagy a jobb vagy valami tőle külön lévő szórakozást, de szerintem ne áldozz be egy barátságot a féltékenység oltárán, mert később ha találsz egy kapcsolatot és végre lenyugszol bánni fogod, hogy elvesztettél egy barátot csak azért mert féltékeny voltál a nagy pasi keresésben.
2017. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen barátnője szerintem mindenkinek van. Nekem is van egy hihetelenül feltűnési viszketeg barátnőm, imádom, de főleg alkohol hatására egyszerűen csak ő akar lenni a figyelem középpontja. Tegnap is voltunk bulizni, és minden egozás nélkül mondom, hogy kettőnk közül én vagyok a jobb csaj, mégis folyton rá figyelnek, mert ő nagy hanggal odamegy a pasikhoz és konrétan ő szedné fel őket, csak hát a pasik nem szokták szeretni a harsány lányokat, szivatják is ilyenkor és nem tisztelik, bennem meg igen komoly női tartás van és ilyenkor inkább állok ott csendben, vagy félrevonulok. A pasik ilyenkor mondják is, hogy “hm, te csinálod jól, te vagy a szimpibb”, de mégsem lépnek semmit, be vannak rezelve. Bezzeg, ha egyedül bulizok, vagy tinderen ismerkedek, jobbnál jobb pasikkal találkozok, csak ez a barátnőm teljesen elveszi tőlem a figyelmet. Pont ezért nemis szeretek vele bulizni menni, nagyon kínosan viselkedik, tényleg harsány, nyomulós.
2017. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy túl akarja szárnyalni a mondanivalómat. Nem tudom, hogy ezt direkt csinálja vagy nem, de elég idegesítő. Mondok valamit, erre folytatja, hogy ő is így van vele, szélesen az illető felé fordul, majd elkezdi hosszasan ecsetelni a részleteket. Kirekesztettnek érzem magam mindig. Ha meg nem beszélek, egy idő után észreveszi, és megkérdezi, hogy mi baj, menni akarok? .... mintha természetes lenne, amit csinál, szeritnem észre se veszi magát
2017. dec. 29. 14:14
 10/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Van, aki jobban szereti a népszerűséget, mások kevésbé. Van, akit az éltet, ha fontoskodhat. Sok ilyen ember van férfiben meg nőben is egyaránt, ezzel nem tudsz mit csinálni, minden társaságban van olyan, aki nem veszi észre magát, aki harsány és szereti, ha körülötte forog a világ.
2017. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!