Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmet mindig mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet mindig mindenki jobban kedveli?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm (18L), sokat szoktunk eljárni ide-oda, legtöbbször úgy alakul, hogy mellénk csapódnak társaságok. Azt kezdtem el észrevenni, hogy nagyon háttérbe szorít a beszélgetésekben. Mindig körülötte forog minden, hiába van párja, flörtöl a férfiakkal, névcsere után írogat neki mindenki, persze találkozni már nem találkozik velük. Rákérdeztem, hogy most ez mi, azt felelte, barátkozni miért ne lehetne. De akkor miért húzza az agyukat?

Próbálok bekapcsolódni, menni is szokott, szeretek csevegni, nem azzal van a gond, hogy félénk vagyok és szótlan. Sokszor elmegy a kedvem mindentől, mert egy idő után megint ő terül előtérbe és unom hallgatni, hogy mennyire csodálatos.

Mit lehetne ezzel kezdeni? Velem van a gond?

(Én két évvel vagyok nála idősebb.)


2017. dec. 29. 13:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed jól magad a társaságában akkor nem kötelező együtt menni vele.
2017. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#9 javaslom, hogy ne nagyon járj ilyen harsány világközepe típusú emberekkel társaságba, mert le fogja rombolni az önbizalmad, hogy mindig rá figyelnek. Pedig hidd el nekem, hogy az ilyen emberek idegesítőek és felszínesek, sokkal több értéket rejt egy visszafogottabb, kulturáltan viselkedő egyén, csak ezt mondjuk egy buliban nem feltétlen értékelik, mert ott inkább csak a dugásra mennek.
2017. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Csak akkor ilyen, ha pasik vannak a közelben.
2017. dec. 29. 14:19
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen barátnőm, de azt a lányt mindig meg is dughatták a fiúk, fél óra ismerettség után is. Meg én amúgysem szeretem, ha körbe ugrálnak a pasik, tehát annyira engem ez nem zavart. Az viszont kellemetlen volt, hogy miután megdugták a barátnőmet, sok fiú felkeresett engem is, egy kis hancúr reményében. Hát én szégyelltam magam, de komolyan..
2017. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Más barátnődet vigyed, ha fiúkkal akarsz ismerkedni. Ő ilyen, nem tudsz rajta változtatni. Esetleg illedelmesen leírhatod neki, amit itt is, hogy téged mi zavar, hátha visszaveszi magát kicsit.
2017. dec. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A barátnődet egy könnyű numerának tartják a férfiak akikkel megismerkedik. Abban reménykednek, hogy azért ilyen flörtölős, kacérkodős velük mert hanyatt szeretné vágni nekik. Amint rájönnek, hogy csak szórakozik mindenkivel már hagyják az egészet.
2017. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!