Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megsértődött?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megsértődött? Pasik csinálnak ilyet?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy ideje egy 25 éves férfival, és tegnap elmentem bulizni barátnőimmel, azt mondtam neki, majd hajnalban felhívom :D De végülis nem hívtam, mert nem volt szívem felkelteni..így írtam neki reggel, hogy nem akartam felkelteni :) Erre csak most délután válaszolt, pedig amúgy fent volt egész nap szinte és nem szokott ennyit váratni. Lehet megsértődött ezen?

2017. dec. 29. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem, hogy megsértődött bár amúgy sem tudom már mások gondolatait olvasni amióta szedem egy szörny barátom egyik gyógyszerét.
2017. dec. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezen én nem sértődnék meg... szerintem ő sem, ha normális.
2017. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akivel én ismerkedtem anno, volt, hogy másfél hónapig nem válaszolt.


Átdumáltunk fél napot és utána csendkurázot, hogy folytassuk

2017. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!