Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy oyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy oyan férfival, aki megsértődött rám, amiért van párom?

Figyelt kérdés

Új munkahelyem van, 2 hónapja kezdtem. A feladataimhoz gyakran van szükség az informatikusunk segítségére. Ő külsős, nincs a munkahelyemen fizikailag, csak néha beugrik, ha kell, amúgy emailben kommunikálunk.

Eleinte nagyon kedves volt, szívesen segített, mindent elmagyarázott, egyből válaszolt, élőben is nagyon jó fej volt, mikor 1-2-szer találkoztunk.

Aztán egyszer, mikor bejött a munkahelyemre akkor beszélgettünk, és megtudta hogy van párom. Azóta ha bejön, akkor be se köszön abba az irodába, ahol én vagyok, és ami a legrosszabb, az email-jeimre se válaszol, csak napok múlva, ami akadályoz a munkában..

Mit lehetne tenni?

Most komolyan megsértődött, amiért nem vagyok szingli??

24/N


2017. dec. 22. 09:21
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
(Elnézést az elütésekért, friss a fólia a telefonom és még fura..)
2017. dec. 22. 09:22
 2/45 anonim ***** válasza:
Igen, úgy tűnik.
2017. dec. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
80%
Őszintén? Semmit és szerintem nem is kell. Aki ennyire gyerekes és nem tud egészséges munkakapcsolatot kialakítani egy nővel, mert mindenkiben csak potenciális dugópajtit lát, azzal nem is szabad foglalkozni. Majd lecseng nála ez a dolog remélhetőleg, és nem fog a munkában akadályozni. Ha meg nem, akkor szépen megkéred, hogy válaszoljon már hamarabb, mert így nem tudod csinálni a dolgodat.
2017. dec. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
77%
Ha összetalálkoztok elmondod egyenesen hogy észrevetted, hogy amióta megtudta párod van másképp viselkedik. Ez nagyon gyerekes viselkedés és neked problémát okoz a munkád végzésében. Mondd meg neki, hogy ha nem tud ezen felülemelkedni, az az ő baja, valamint ha többet látott egy munkahelyi kapcsolatba, mint ami valójában volt. Attól hogy az embernek nincs gyűrű az ujján és nincs a homlokára írva hogy barátja/barátnője van még lehet foglalt.
2017. dec. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
81%

Ne Vele beszélj, a főnöködnek mondd el ezt a problémát mielőtt valami mulasztásod lenne emiatt.


Persze a gondolatodat ne mondd el az informatikus sráccal kapcsolatban, csak a panaszt,hogy nem kezeli időben a problémádat ami miatt Te lemaradsz a munkában.


Az is lehet,hogy szimplán több feladatot kapott, kevesebb az ideje, emiatt válaszol később.

Ha nem tudod a pontos okot csak a tényt kezeld.


Ha úgy érzed,hogy ezt Vele is tudnád rendezni - a főnököt kihagyva- kérd meg először Őt,hogy gyorsabban reagáljon az e-mail-jeidre, mert Neked szükséges az Ő munkája a Te továbbhaladásodhoz.

2017. dec. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
64%
Röhögni egyet, majd ha valoban akadalyoz a munkaban, akkor jelenteni a fonoksegnek, hogy csereljek le, mert az mostani haszontalan.
2017. dec. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
86%
Szólj a főnöknek hogy az informatikus alvállalkozó munkása cseszik elvégezni a munkahelyi feladatát és szoljanak a másik cég főnökének hogy tegyen rendet mert ez kihatással van a munkád minőségére. Ennyi.
2017. dec. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

A főnökömnek ő valakije...

Szóltam már neki normálisan, hogy nem jó hogy ilyen későn válaszol, a válasza körülbelül annyi volt, hogy "ez van".

2017. dec. 22. 09:32
 9/45 anonim ***** válasza:
88%

Szólni kell a főnöknek valahogy, hogy nem tudod végezni a munkád.

Sajnos ez egy háború kezdetének tűnik, valószínű valami elkényeztetett hülyegyerek lehet az illető, aki azt hiszi, minden az övé.

Ha a főnök rokona, nem tudom, mennyire vannak jóban, de lehet, nézni kellene lassan másik munkahelyet. :(

2017. dec. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
1%
Akkor miért görcsölsz ezen? Az egódnak kéne, hogy nyaljon a csàvó, vagy mi?
2017. dec. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!