Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tulajdonképpen miért tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen miért tartják olyan álompasinak Jason Statham-et, amikor egy rakás "nyomi pasi" tulajdonsággal rendelkezik?

Figyelt kérdés

Vegyük sorjában a nyomi pasi tulajdonságokat, amik már önmagukban is kizáró okok lehetnek a legtöbb nőnél, és Jason Statham-re jellemzőek:

-kopaszodó kopasz

Ugye különbséget kell tennünk aközött, hogy egy pasinak magától hullik ki a haja, mert az gyenge genetikára utal és az nyomi, meg aközött, hogy valakinek teljesen erős genetikája van, de magának leborotválja mert neki az a stílusa.

-alacsony, mindössze 178 centi

Sokan írják, hogy egy férfi 180 centi alatt nem is férfi. Azt hiszem ez a kifejezés mindent elárul, és kimeríti a nyomi pasi fogalmát.

-idősödő pasi, már 50 éves

A legtöbb nő, már a 35-40 éves pasikat is idősödő öregnek tartja, egy 50 éveset meg már egyenesen trotty vénembernek.

-elég keskeny a válla

Igaz, hogy ki van gyúrva, de nincs különösebben széles válla, sőt elég keskeny. Sok pasinak pedig az a legnagyobb kifogása a gyúrás ellen, hogy neki nincs széles válla és ezért hiába gyúrna, sose lenne igazán jó teste, amire igazán gerjednek a nők.


Mindezek ellenére sok helyen olvastam már, hogy Jason Statham az a pasi, (illetve az a pasi típus) akinek semelyik nő nem tud ellenállni. Olyat is olvastam, hogy ő a legvonzóbb pasi a világon.

Hogyan lehetséges ez ennyi "nyomi" tulajdonság mellett?

(tudom, hogy gazdag, híres, jóképű meg minden, de ezek minden filmsztárra igazak)


2017. dec. 30. 16:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Hype
2017. dec. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Mert sugárzik belőle az önbizalom. És még nem találkoztam vele itt gykn hogy sírt volna.
2017. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy alacsony, sok nő nem is tudja - ill. ha gonosz akarok lenni, akkor azt mondanám, hogy nem akarja tudomásul venni :D


Szerintem amiatt is menő, mert angol, gazdag országból való, továbbá ez az akcióhős-szerepkör általában megdobogtatja a női szíveket, így van ez szerintem John Cenánál, Vin Dieselnél, Liam Neesonnál, stb. is. Sokuk a potenciális partnerét is ilyennek képzeli el, de tudják ők is, hogy az élet nem Hollywood.

2017. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jön be. Nem az ilyen kreált "nyomi" tulajdonságok miatt, szerintem nem jóképű és túl izmos at én ízlésemnek. Máris találtál egy nőt aki ellen tud állni neki :D


(mielőtt kapnám a gyalázást: páromra több ilyen "nyomi" tulajdonság jellemző mégis én nagyon vonzónak találom és odavagyok érte)

2017. dec. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Ebből látszik, hogy az általad felsorolt "nyomi" tulajdonságok csak az ótvarosan sötét elmédbe vannak.
2017. dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

- kopaszodik, de rendben tartja (vagyis nem úgy néz ki, mint Hókuszpók)

- 178 cm még mindig nem alacsony...

- igen, idősödő, de mindenki kedveli gyerekkora "hőseit", és akkor tör rád, hogy te is "öregszel", ha elkezdenek ezek az emberek meghalni, na meg azért sokan örülnének neki, ha úgy néznének ki 50 évesen, de sokan fiatalabb korban már lestrapáltabbak (én is szeretnék 70-es éveimben olyan energikus lenni, mint Tina Turner), attól, hogy öreg hozzám valaki, még elismerhetem, hogy jól tartja magát, megcsodálom a jácintarákat is az állatkertben, és jókat nevetek rajtuk, amikor meglátogatom őket, de otthonra nem kell :-)

- nem tetszenek mindenkinek a kétajtós szekrények

2017. dec. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nagyon nem jön be. Igaz, nekem a George Clooney sem tetszik.
2017. dec. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"idősödő pasi, már 50 éves

A legtöbb nő, már a 35-40 éves pasikat is idősödő öregnek tartja, egy 50 éveset meg már egyenesen trotty vénembernek.

-elég keskeny a válla "


Hat tudod, ha neked egy no 20-30 kozott no, akkor te vagy a nyomi. Egy idosebb nonek miert ne terszhetne?


Fogadjunk, te csak szeretnel ilyen "nyomi" lenni.

2017. dec. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is rejtély,miért lett felkapva,mivel abszolút nem az esetem.
2017. dec. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te kérdező egy pattanásos kis tökfilkó vagy, akire még nő nem nézett...
2017. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!