Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tulajdonképpen miért tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen miért tartják olyan álompasinak Jason Statham-et, amikor egy rakás "nyomi pasi" tulajdonsággal rendelkezik?

Figyelt kérdés

Vegyük sorjában a nyomi pasi tulajdonságokat, amik már önmagukban is kizáró okok lehetnek a legtöbb nőnél, és Jason Statham-re jellemzőek:

-kopaszodó kopasz

Ugye különbséget kell tennünk aközött, hogy egy pasinak magától hullik ki a haja, mert az gyenge genetikára utal és az nyomi, meg aközött, hogy valakinek teljesen erős genetikája van, de magának leborotválja mert neki az a stílusa.

-alacsony, mindössze 178 centi

Sokan írják, hogy egy férfi 180 centi alatt nem is férfi. Azt hiszem ez a kifejezés mindent elárul, és kimeríti a nyomi pasi fogalmát.

-idősödő pasi, már 50 éves

A legtöbb nő, már a 35-40 éves pasikat is idősödő öregnek tartja, egy 50 éveset meg már egyenesen trotty vénembernek.

-elég keskeny a válla

Igaz, hogy ki van gyúrva, de nincs különösebben széles válla, sőt elég keskeny. Sok pasinak pedig az a legnagyobb kifogása a gyúrás ellen, hogy neki nincs széles válla és ezért hiába gyúrna, sose lenne igazán jó teste, amire igazán gerjednek a nők.


Mindezek ellenére sok helyen olvastam már, hogy Jason Statham az a pasi, (illetve az a pasi típus) akinek semelyik nő nem tud ellenállni. Olyat is olvastam, hogy ő a legvonzóbb pasi a világon.

Hogyan lehetséges ez ennyi "nyomi" tulajdonság mellett?

(tudom, hogy gazdag, híres, jóképű meg minden, de ezek minden filmsztárra igazak)


2017. dec. 30. 16:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Honnan a francból veszed, hogy 178 az alacsony? Totál átlag, jó persze egy "The Rock"-hoz képest valóban csak egy törpe, de ennyi erővel, akkor mindenki nyomi 190 alatt. Amúgy a kérdésedre a válasz: Szimpla Hollywood-i hype. A sok agyatlan, fe**, kétméteres verőlegény körében üdítő karakter a maga hanyag, hidegvérű brit lazaságával és szarkasztikus megnyilvánulásával. Most képzeld el ezt a jelenetet Dwayne Johnson-nal vagy Wesley Snipes-al a főszerepben: https://www.youtube.com/watch?v=oIGOWLyigaA

Mondhatni kifejezetten egyedi személyisége van és kis túlzással csak emiatt (meg a szerepeit övező alfahím kultusza miatt) számít menő pasinak.

A kopaszsága pedig tökéletesen beleillik abba az "gentlemen rosszfiú" karakterbe, amit általában képvisel.

Meg az sem véletlen, hogy Rosie Huntington-al alkot egy jó ideje párt és valamit a csaj biztos tudhat, amin sok más nő esetleg ugyanúgy elgondolkozott (ha nem esett volna le, akkor a válasz: péniszméret). Simán el tudom képzelni róla, hogy jó nagy dorongja van (ahogy a Crank-ben is volt). Meg ő alapból nem kispályás volt már régebben sem. Profi műugró volt már fiatalon, szóval simán megütötte azt a mércét, amit is sokan soha nem fognak elérni.

A kérdésleírásodat egyébként nem tudom hova tenni. Úgy írod, mintha csak a tökéletes magasságú/testű/álomjóképű Calvin Klein modellekhez vonzódnának a csajok.

2017. dec. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2017. dec. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert van önbizalma. Nem a kopaszság, az 50 év meg a 178 cm nyomi, hanem a picsogó kisfiuk.

Én 40 múltam, párom 51 éves. Kb 178 cm. Sosem mértem, nem téma. Én 165 cm. Sportol még mindig, látszik is rajta. Tele önbizalommal, ami nagyon vonzó tud lenni. az ágyban meg felülmúlhatatlan, 2-3 menetet is bír alkalmanként. Fiatalabb pasik nem teljesítettek így.

2017. dec. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Negyven éves nő vagyok, de harmincas éveimben is oda voltam érte. Én 162 cm magas vagyok, hozzám ideális lenne a magassága, a teste egy álom. És az önbizalma...hmmmm....
2017. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam hogy àlompasinak szàmìt,valòban idős már ráadásul még a legnagyobb jóindulattal sem nevezhető jóképűnek.37n
2017. dec. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Idős......:)

Mondja ezt egy 37 éves nő!

:)))))

2017. dec. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen,egy 50 éves férfi már idős hozzám képest,mi a problémád ezzel utolsó?
2018. jan. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!