Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Semmi próbálkozás mégis mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi próbálkozás mégis mi lett vele?

Figyelt kérdés

Röviden a történet.

Egy ideje már beszélünk az interneten (képcserék stb)

Most találkoztunk először.

Egyáltalán nem nyomult, semmi simogatás, ölelés vagy bármi ilyen. Egyszer-egyszer ejtett pár megjegyzést, de azt is poénból és nem olyan durvákat.

Az interneten viszont teljesen más volt.

Megijedt vagy nem akart első alkalommal leteperni?


Kérdezte a következő találka időpontját szóval nem hiszem azért nem kezdeményezett mert nem jöttem be neki élőben.


Vélemények?


2017. dec. 31. 13:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Van aki interneten macsó, aztán élőben összemegy. Ez van, ezért okos dolog interneten keresztül ismerkedni.
2017. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Megprobalt normalisan viselkedni, nem pedig egy szexre hajto kanos gyerekkent.

Inkabb orulj nekj, hogy ilyen.

2017. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
Megijedt. Távol, a gép mögül nagy a pofája de szemtől szembe már nem. Nem szeretem az ilyen férfiakat. Előadja a menő csávót, közben meg egy nyuszi.
2017. dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
mise szeretjuk az olyanokat mint az utolso, eloadja hogy milyen artatlan, mikozben a vilag legnagyobb K-ja.
2017. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Ne butáskodj.

Nem mindenki arra hajt hogy megfektessen.

Lehet meg akar ismerni személyesen? :O

Lehet neki is fontos a személyes kontakt és szeretné hogy kialakuljon a dolog?

Lehet tudja ő is, hogy a későbbi csók sokkal izgibb? Jön a "Jézusom végre megcsókolt" érzés.

Lehet hogy hozzá vagy szokva a sok idiótához, aki csak meg akar húzni? BIZTOS!


Ez nem töketlenség. Tudatosság és normális hozzáállás! Értékeld!

(Én akit meg tudok húzni 1-2. randin, hajtom is el a pitsába)

2017. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Érdekes olvasni az itt fröcsögő, frusztrált gyk-s kislányokat, némelyik hozzászólás eléggé alpári. Lehet, hogy a srác élőben valóban kevésbé bátor, mint neten, de az is lehet, hogy egyszerűen csak nem akarta, hogy azt gondold, neki csak szexre kellenél. Vagy az is lehet, hogy nem adtál neki elég visszajelzést ahhoz, hogy bátrabb legyen, és inkább nem lépett. Volt, hogy én sem nyomultam egy lányra, mert azt hittem, hogy nem vagyok neki szimpatikus, holott szimplán csak zavarban volt, mert előtte sosem találkozott még kettesben senkivel. Ha újra találkozni akar veled, az szerintem jó jel, és ha elmész, akkor te is finoman megérintheted őt, vagy mondhatsz valami "kétértelmű" poént, és meglátod, hogy ettől felbátorodik-e. Amúgy az is baj, hogy sokszor tényleg nehéz belőni, hogy mit akartok, egyszer az a baj, hogy nyomulunk, mert akkor már biztosan csak dugni akarunk, másszor az a baj, hogy nem nyomulunk, mert akkor biztosan töketlenek vagyunk. Csak azt kellene észben tartani, hogy egy randizás, egy beszélgetés sikere nem csak egy emberen múlik, a lánynak is ugyanolyan aktívnak kellene lennie, adnia kellene visszajelzéseket, ki kellene mutatnia, hogy az illető bejön-e neki, vagy nem. De ha semmi nincs, akkor csak megyünk bele a vakvilágba, és tippelünk, hogy melyik viselkedésforma lesz a nyerő.
2017. dec. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#5 és te mivel vagy különb, ha már 1-2. randin próbálod megdugni? Én meg az ilyen pasikat nem szoktam komolyan venni.
2017. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem vagyok kislány, fröcsögni meg nem szoktam.


Ha interneten kommunikáltak, akkor nyilván a kérdező számított valamire.


Gondolom az internetes társalgások folyamán felépített egy személyiséget az illetőről, aztán nem azt kapta, amit várt.


Ha azt várta, hogy a csávó rányomul, akkor azt várta, ki ítéli el?

Ennek tudatában ment el a randira.


Ennek semmi köze ahhoz, hogy lovagias, meg be akarja bizonyítani, hogy neki nem csak a szex kell, stb. ez egyszerűen arról szól, hogy neten mindenki arcoskodik, aztán van aki élőben összemegy.

2017. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Vagy nem tetszettél neki élőben(velem volt már ilyen nem egyszer, képen sokkal jobban nézett ki az illető, aztán jött a csalódás), vagy ponthogy nagyon tetszettél és zavarban volt. Ha randi után pár napon belül keres, akkor a második. Ha eltűnik, akkor az első.
2017. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

5ös vagyok.

Kedves 7es, fogalmazzunk úgy hogy alig várják hogy meg legyenek dugva.

Ezt egy férfi észre veszi és felméri.

Van egy egyszerű régimódi mondás, amit még nagyapáink mondtak.

Ha meg tudod első randin dugni a nőt, más is meg fogja...

Én annó az exnejemnél 2hónapig próbálkoztam, de nem jutottam be a bugyijába. Akart engem, szeretett, de a tartás számára fontosabb. Nem is volt gond mikor egyedül ment el bulizni. Mehetett oda akármilyen és akármennyi, koppantak.

Azóta eldeformálódott a világ... Én viszont régimódi vagyok! ;)

Tudod van különbség aközött hogy valaki szétrakja a lábát kapásból, vagy érdeklődik, simiz, csókol, de nem adja magát könnyen.

Ezt hívják tartásnak.

A szószoros értelemben vett férfi többre értékeli ezt, mint a könnyű szexet!

A férfinak kell megszerezni a nőt, de a nőnek is meg kell ám fogni a férfit. :-)

2017. dec. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!