Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok, volt már olyan lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt már olyan lánnyal dolgotok, aki a szóbeli közeledéseteket visszautasította, de, amikor fizikálisan közeledtetek hozzá, akkor mégis "megadta magát"?

Figyelt kérdés

Meséljetek arról a közeledésről bővebben légyszi. :) Mennyi ideje ismertétek az illetőt,és előtte milyen indokkal utasított vissza titeket?

A korotokat és a másik lány korát is írjátok le,ha nem gond légyszike! :)



2017. dec. 21. 14:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Volt már ilyenben részem,kérdezhetsz ha akarsz.
2017. dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Pont az ilyen eszetlen pasik miatt tiltanám ki az összeset ebből a kategóriából!

Örülök,hogy te leszbikus (esetleg biszex) nőnek érzed magad!Valami frusztrációd úgyis van,amit itt akarsz kiélni sikertelenül. ;) Egyébként ezer oka lehet egy verbális visszautasításnak te nagyon okos,ha nő lennél,akkor ezt tudnád!

2017. dec. 21. 16:13
 3/21 A kérdező kommentje:

Második!Neked köszönöm a normális választ! :)

Mióta ismertétek egymást,akkor szóban próbálkoztál?Hogy fogadta pontosan?Majd mennyi idő telt el a fizikai közeledésig?Hány évesek voltatok?Pontosan mi volt a közeledés,és pontosan hogyan alakult?Nagyon köszi előre is,ha válaszolsz ezekre! :) :*

2017. dec. 21. 16:15
 4/21 A kérdező kommentje:

*Mióta ismertétek egymást,amikor szóban próbálkoztál?Akkor mit mondtál?

Elírtam bocsesz. :)

2017. dec. 21. 16:16
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Attól hogy leszólod az első válaszolót, még igaza van. Leszbikus vagyok, és hidd el ha visszautasítalak, erre te pofátlanul letámadsz, hát nem fogok jobban örülni neked mintha egy pasi akart volna megerőszakolni.
2017. dec. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#2:Ha nem szeretnéd a kérdéseimre a válaszokat ide kiírni,akkor mehet privátban is!Nekem mindegy. :)
2017. dec. 21. 16:34
 7/21 A kérdező kommentje:
74%-os válaszadó!Szerintem azért nem mindegy mi az indok,amiért visszautasítasz,de javíts ki nyugodtan,ha tévedek!És nem fogom úgy "letámadni" az illetőt,ahogy a "kedves" első válaszoló írta!Ez csak a férfiak stílusa...
2017. dec. 21. 16:36
 8/21 A kérdező kommentje:
Amit pedig írtál legutolsó,hogy nem fogsz jobban örülni,mintha egy pasi akart volna megerőszakolni.Azért ez elég erős összehasonlítás volt...
2017. dec. 21. 16:37
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Volt. Középiskolás voltam, alattam járt a lány kettővel. Az egyetemi éveim alatt megkért, hogy segítsek neki érettségire készülni. 2 évig voltunk együtt, de talán csak kísérletezgetni akart, nem tudtam meg. Akkoriban mikor én lettem végzős “udvarolgattam” neki, de egyenesen lekoppintott. Aztán érettségire készülve a könyvtárban közeledtem felé, de akkor sem nagyon akarta. Azt mondta hagyjuk is... majd az egyik egyetemi bulira valahogy bejutott és akkor falnak döntött. Az az eset, amiről te beszélsz már szinte erőszakos. Ilyet nem tesz épeszű nő, aki meg tudja érteni, hogy nincs esélye.
2017. dec. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem a nem az nemet jelent. Nem szeretem, ha valaki nem képes értelmezni, legyen férfi vagy nő vagy állat, még a kutyusomtól is elvárom, hogy megértse. Lehet játszani a nehezen kaphatót, az egy másik kategória, de ha valaki nemet mond és te mégis közeledsz, az bizony zaklatás. Sajnos nem egy nővel jártam már így, és nagyon utálnám, ha ez a rámenősség egy átlag dolog lenne a leszbikusok körében. Vagy a heterók körében. Vagy a melegekében, vagy bárhol, senki sem érdemli azt meg.


Ha valakinél nem vagy biztos abban, hogy mégis mi jár a fejében - mondjuk nemet mond, de te mégis próbálkozni akarsz - akkor az Isten szerelmére, beszélgess az illetővel. Ülj le vele, és hozd fel ezt a témát, kérdezd meg érzett-e már valaha vonzalmat nő iránt, vagy esetleg el tudja magát képzelni, hogy valaha is kísérletezik. Vagy valami hasonló.


Olyan sok pofonról hallottam már, amit lányok osztottak le a nyomuló félnek (legyen az lány vagy fiú), és mind úgy beszélt róla, hogy az tisztán látszott rajtuk, nagyon kényelmetlenül és rosszul érintette őket. Tiszteljük egymás határait, plusz sosem tudod, hogy kiben milyen kellemetlen érzéseket ébresztesz fel. A heteró lány egyébként sem játék vagy trófea amit meg lehet hódítani, annyi leszbikus és biszex csaj ismerkedne szívesen, azzal nem fogsz mellé.


22/l/l

2017. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!