Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek aki kis piti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aki kis piti dologba hazudik nagyobba is fog?

Figyelt kérdés

Van egy parom fel eve vagyunk egyutt.

Rajta kaptam egy kis hazugsagon ami tenyleg nem nagy cucc de en ugy gondolom aki kis dologba hazudik az nagyobb komolyabb dologba is megteszi.! Bar lehet ezzel csak en vagyok igy !?

Utalom a cigarettat az alkoholt az energiaitalt az egeszsegtelen dolgokat.! Es amugyis “csoro” sosincs penze semmire de a mindennapos nassolgatasrol se tudom le beszelni!!! Nem erti meg hogy azzal megsporolna eleg sok penzt. Na mindegy..

lenyeg a lenyeg hogy megigerte meg az elejen hogy nem fog energia italt inni . Orultem neki elis hittem!

Erre egyszer rakerdeztem tole olyan

Ket hete hogy: amiota egyutt vagyunk oszinten ittal energiaitalt?? A szemembe mondta hogy nem dehogyis hat megigertem neked nem emlekszel?

Masnap mentem a baratnomhoz aki vele egy varosba lakik es masodallasba egy kis boltba dolgozik. Igy szolt hozzam: peti minden nap a boltba kezd nallam csipszet es energiaitalt vesz. Nagy nennyisegbe. Kinek viszi?

Hat itt felment az agyvizem.. amikor haza mentem szamon kertem... es bevallotta o issza minden nap...

szoval piti kicsi dolog jelentektelen kb nem is azon van a hangsuly hogy itta HANEM hogy hazudott!!!! Es ha ilyenbe a szemembe hazudik masba is kepes ! Szerintetek lanyok toletek kerdezem !



2017. dec. 31. 15:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Igen. Vagy teljesen őszinte az ember vagy nem az. Nincs középút.
2017. dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Igen, én is így gondolom, hogy sajnos ez jellemhiba nála. Tehát elég valószínű, hogy másban is képes lenne a szemedbe hazudni később sajnos. Persze biztos csak az, a mi rendőr.
2017. dec. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem lennék Peti helyében..szegény amilyen lelki terrort átélhet
2017. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Hát ne haragudj meg de azzal a lendülettel repülnél mint macska sz.rni, hogyha rámerőltetnél valamit, vagy le kéne mondanom valamiről, amit szeretek. Utálom az ilyen ostoba libákat, akik mellett levegőt se vehet a párjuk meg behisztiznek... Szakíts szegény sráccal, jobbat érdemel. És tényleg képes egy kis titkos nassolás miatt arra gondolni, hogy majd mindenben átveri a srác... eszem megáll komolyan. Aki ennyire életképtelen annak minek kapcsolat?

Párodnak is van biztos egy csomó dolog, ami irritálja benned. Ha ő megtiltana dolgokat az hogy esne? Idióta, idióta, idióta.

2017. dec. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mar ne haragudjal utolso . De nem en mondtam neki hogy mar pedig nem ihatsz ! Hanem o maga igerte meg ! Nem volt kotelezo neki semmi! De amugyis lanyok velemenyet kertem nem ilyen barmoket. Szoval le kakalom. :)
2017. dec. 31. 15:47
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Nő vagyok... Egyszerűen csak nem birom már elviselni az ilyen gyerekes kislányok hisztijét. Pláne mikor ráfogják a pasijukra, hogy jajj ő cseszett el mindent. Pedig az az igazság, hogy idióta hisztérika csaj mellett senki nem fog megmaradni.
2017. dec. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ha elbirod viselni ha nem akkoris el kell mert olyanok mindig lesznek. Es erdekes modon van parjuk :) szoval valamit csak jol csinalnak. Nemvagyunk egyformak es te ugy elsz ahogy akarsz ok meg ugy ahogy akarnak nem fogjak a te velemenyed erdekelni.!

Es meg mindig ahelyett hogy okoskodnal olvass. MONDOM en nem szabtam neki semmi hatart ! O igerte meg sajat maga akkor minek? Igeret szep szo meg akkoris ha nem en kertem meg ot ra !

En csak a kapcsolat elejen megmondtam miket nem szeretek es o is elmondta ! Alapbol nem jovok ossze dohanyzo iszakos ferfivel es szerintem ez az en jogom eldonteni. Es eleg hosszu kapcsolataim voltak. Szoval nem ismersz draga!

2017. dec. 31. 15:53
 8/17 Heart of Darkness ***** válasza:
85%

Egyik hétfő délelőtt Peti áll a bolt előtt, Melyik útra lép? Komoly most a tét. Peti áll a bolt előtt, szíve a boltba húzza őt, balra van a barátnője súgja neki ne menj oda..


Egyáltalán nem következik ebből, hogy nagyobb dolgokban is hazudna. Egyébként meg hagyd szegényt, hadd költse már olyan dologra a saját pénze egy részét amit szeret..

2017. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

"eleg hosszu kapcsolataim voltak."

De mind véget értek, és lenne egy tippem hogy miért

2017. dec. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Koltse ! De akkor ne nyavogjon nekem hogy nincs ruhaja csak szakadt . :D

Utolso : neked meg biztos nem ert veget meg kapcsolatod :D nevetek nagyon. Koszi hogy feldobod az uj evem :)

Erdekes aki 40 eves korara talalta meg a parjat oo biztos o is hulye :(

2017. dec. 31. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!