Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa eset. Tapasztalatok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa eset. Tapasztalatok? Vélemények?

Figyelt kérdés

Úgy jó két hete, egy haverom meghívott a születésnapi bulijába. Barátnője is ott volt - őt szegről-végről ismerem nevezzük x-nek - illetve vegyesen nők férfiak, de a társaságot annyira nem ismertem, így nem is sokat időztem ott.

Tegnap haverom megkeresett, hogy egyfajta kerítő szerepét játssza, ugyanis volt ott egy nő, aki szerinte rám van állva, és miért mentem el olyan hamar stb.

Ez eddig nem is lenne nagy sztori, a lényeg, hogy felkerestem ezt a bizonyos nőt, jól eldumáltunk, meg is beszéltünk egy randit, de volt egy furcsa mondata, miszerint már nem is gondolta, hogy megkeresem.

Mondtam, ezt nem értem, azt mondja - ugyanis ő x barátnője -, hogy kérdezte x-től ki vagyok én, mert még nem látott. Erre mondta x, hogy a párom haverja. Mondta a nő, hogy szimpatikus vagyok neki, szeretne megismerkedni velem, mi lenne, ha egy közös program keretében, ő, x, x barátja és én összeugranánk. Erre x azt mondta, hogy persze, benne van, velem is megbeszéli és a párjával is természetesen.

Itt még gondoltam arra, hogy beszélt a haverommal, és végül ő adta át az infót, ezért fel is hívtam, és teljesen gyanútlanul mondtam neki, hogy "köszi a tippet, bejött." meg, hogy "ez így lehet jobb is, mint egy közös program", viszont erre adott egy meglepő választ, miszerint ő semmiféle közös programról nem hallott, a nő tegnapelőtt kérdezte meg tőle, miután összefutottak, hogy és mi újság van velem, ezért gondolta, hogy szól nekem, hátha lesz valami.

Tudom, egy kicsit kusza, de azért kibogozható.


X-ről annyit kell tudni, hogy kb. egy éve haverommal van, nagyon jól elvannak, összhang, tervek stb. minden meg van.



2017. dec. 31. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"...miért mentem el olyan hamar"


:-DDD

2017. dec. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kibogózható.Buék.
2017. dec. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a pálya, hogy szerinted haverod nője akart veled közös programot igaziból?? Hm??
2017. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem fog még egyszer előfordulni :)
2017. dec. 31. 19:32
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem kívánok vele közös programot, több okból sem, csak azt nem értem, miért hallgatta el, hogy érdeklődnek utánam?
2017. dec. 31. 19:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Kuldj kepet ide magadrol.
2017. dec. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tessék:


[link]

2017. dec. 31. 19:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont a zsánerem vagy! :D
2017. dec. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pont most késtél le rólam :)
2017. dec. 31. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!