Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki vagy jobb, ha hagyom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy jobb, ha hagyom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Év elején ért végett egy hosszabb kapcsolatom, nyáron megismertem valakit,később össze is jöttünk, ő is egy hosszabb kapcsolatból lépett ki előttem pár hónappal.


November végén szétmentünk,azóta sem tudunk igazán szakadni egymástól, szexelünk, féltékeny, én is,de a kapcsolat nem működött mert gyakran martuk egymást.


Sokat dolgoztam,gondoltam felregisztrálok egy társkeresőre ahol megismertem valakit,volt két találkánk is, jól éreztük magunkat, úgy éreztem találtam valakit, akivel sikerül tovább lépnem.


Szilveszterre terveztük a harmadik találkánkat,de lebetegedett,sajnos annyira elkeseredtem,hogy berúgtam,szóba került exem és össze is vesztünk.


Azt mondta holnap beszéljünk, ha józan leszek, ennyi elég volt neki, megbántottam, nem akar harmadik lenni ő már öreg ilyen játékokhoz. Majd azt mondta kedvel nagyon, holnap megbeszéljük majd elköszönt aludni.


Azonban azóta nem keresett,bevallom szégyellem magam a viselkedésem miatt, de hiányzik,szeretném megbeszélni vele az egészet, érdemes nekem keresnem vagy engedjem el?


Válaszokat előre is köszönöm és B.Ú.É.K. mindenkinek!

22/L (30/F)


2018. jan. 1. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban az exedet kéne elengedni és nyugiban lezárni, mert amíg nem teszed, csak bántani fogsz olyat, aki őszintén közeledik, és készen állna a kapcsolatra veled.
2018. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért keseredtél el, mert lebetegedett?

Buta vagy, minek jársz össze az exeddel kefélni?

Ha egészségügyi dugás kell, arra biztos találsz partnereket bőven.


Hát keresd meg az illetőt, aztán, bár ilyen exekhez dugni visszajárós nőkkel, nem igazán kezdenék.

2018. jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mindkettőtöknek igaza van.


Ha adna nekem egy második esélyt,vagy csak meg tudnánk beszélni, akkor le tudnám zárni az egészet. Mit írhatnék neki? Nem akarok tolakodó lenni,de azért lássa,hogy mégis bánt,érdekel,még ha én őt nem is, gondolom ezért sem keres (megértem).

2018. jan. 1. 17:16
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Vigyazat, ribi veszely.
2018. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Miért lennék ribi? Egyedülálló vagyok,attól,hogy kétszer randiztunk,még nem a párom a srác. Egyébként sem tettem semmit az exemmel mióta megismertem. Az éven két férfivel szexeltem mindkettő a párom volt, ha ilyen ribik lennének hamar kihalna ez az ipar, a rosszindulatodat tartogasd máshová köszönöm.
2018. jan. 1. 17:23
 6/14 anonim ***** válasza:
Mégis mit mondtál neki, amitől kiakadt?
2018. jan. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Még annyit mondanék neked, hogy ne azért ill. attól függően zárd le az előzőt, mert van valaki a láthatáron, hanem azért, mert kell idő ahhoz, hogy letisztuljanak benned az érzések, viszont amíg szexkapcsolatot tartasz fenn az exszel, addig előfordulhat hasonló szitu (pl. ittasan beszélsz róla), amivel nagyon bántod az új jelöltet. Önmagadért tedd, hogy te is nyitott szívvel léphess egy ismerkedésbe.
2018. jan. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Bevallom vissza kellett olvasnom, maga a jelenléte akasztotta ki,hogy még az életem része, hogyha együtt lennénk és éppen valamiért nem érne rá,akkor mennék az exemhez,ami nem igaz,mert nem vagyok a megcsalás híve,próbáltam is bizonyítani neki,de nem nagyon sikerült meggyőznöm erről ahogy olvastam :/
2018. jan. 1. 17:33
 9/14 anonim ***** válasza:

Mindentől függetlenül zárd le a kapcsolatot az exeddel.

Ha összejön a jelenlegi illető, ha nem.

Ha nem jön össze, kefélni akarsz, akkor találj mást, ahol nincs közös múlt meg emlék.


Második körben írd le neki, hogy hülye szituáció volt, szeretnél vele a továbbiakban is ismerkedni, ha van irányodba bizalma, akkor örülnél neki, ha összehoznátok egy újabb találkozót. Természetesen megkérdezheted tőle, hogy javulgat-e...


Pincsibe nem kell lemenni, az ő fenntartása is érthető, de ha továbbra is duzzog, az nekem már olyan gyerekesnek tűnik, nem komoly férfira vallana.

2018. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az exeddel való továbbiakat ne írd le neki, nem kell, hogy úgy érezze 2 találkozás után, hogy te most a feje tetejére állítod.

Sőt, szóba se hozd az exedet, se most, se ezután.

2018. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!