Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki vagy jobb, ha hagyom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy jobb, ha hagyom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Év elején ért végett egy hosszabb kapcsolatom, nyáron megismertem valakit,később össze is jöttünk, ő is egy hosszabb kapcsolatból lépett ki előttem pár hónappal.


November végén szétmentünk,azóta sem tudunk igazán szakadni egymástól, szexelünk, féltékeny, én is,de a kapcsolat nem működött mert gyakran martuk egymást.


Sokat dolgoztam,gondoltam felregisztrálok egy társkeresőre ahol megismertem valakit,volt két találkánk is, jól éreztük magunkat, úgy éreztem találtam valakit, akivel sikerül tovább lépnem.


Szilveszterre terveztük a harmadik találkánkat,de lebetegedett,sajnos annyira elkeseredtem,hogy berúgtam,szóba került exem és össze is vesztünk.


Azt mondta holnap beszéljünk, ha józan leszek, ennyi elég volt neki, megbántottam, nem akar harmadik lenni ő már öreg ilyen játékokhoz. Majd azt mondta kedvel nagyon, holnap megbeszéljük majd elköszönt aludni.


Azonban azóta nem keresett,bevallom szégyellem magam a viselkedésem miatt, de hiányzik,szeretném megbeszélni vele az egészet, érdemes nekem keresnem vagy engedjem el?


Válaszokat előre is köszönöm és B.Ú.É.K. mindenkinek!

22/L (30/F)


2018. jan. 1. 17:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
62%-os válaszoló köszönöm.
2018. jan. 1. 18:15
 12/14 A kérdező kommentje:
Ráírtam végül,válaszolt is,de eléggé rideg,tartozkodó lett a stílusa, nekem meg gombóc van a torkomban,legszívesebben sírnék,sajnálom,hogy elrontottam,de az ember a saját hibájából tanul.
2018. jan. 1. 18:55
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
bece neved?
2018. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Majd lenyugszik.

Ha meg nem, akkor ne sajnáld mert azért ezt a helyzetet neki is tudnia kell kezelni.

2018. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!