Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is volt ilyen? Az idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is volt ilyen? Az idő megoldja és később már nem fog egyáltalán fájni?

Figyelt kérdés

Ismerkedtünk, majd kibukott belőle hogy ő nem akar komoly kapcsolatot(mert az exe megcsalta, és nem vágyik rá h megint összetörjék).

Persze itt józan ésszel felfogom h ott van a nem akar komoly kapcsolatot(Velem) dolog. De nagyon fáj hogy,ezalatt az idő alatt én beleszerettem és nekem ő tökéletes, most meg jön ezzel a kamu dumaval, és azóta csak magamba keresem a hibákat, hogy kapcsolatra nem lennék neki elég jo, csak szexre. És ezek után próbálta kihasználni még, hogy én szeretem. Próbálok erős lenni, de én tényleg odáig vagyok érte, azóta persze megszakítottam vele a kapcsolatot, de vannak napok amikor ez eszembe jut és teljesen magam alatt leszek, mert újra azt érzem h nem vagyok elég jó bármit is tennék. ez néhány hónapja történt, és még mindig bennem van, és kiszeretni se nagyon tudok, pedig nem nézegetem, vagy beszélek vele:/ mennyi idő kell? Mi segíthet?


2018. jan. 2. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyálltalán nem veled van a baj,ő vele van,hogy egy lelkinyomorék és mindenkit egy kalap alá vesz,hogy te is meg csalnád.Nem vesztettél semmit hidd el ennél csak jobb lesz én is szar helyzetben vagy ennél rosszabb de fel a fejjel! nem érdemel meg téged jól tetted,hogy le tiltottad mindenhonnan és nem nézed.
2018. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!