Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, nők! Ha az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! Ha az utcán sétálnál a pároddal és pár férfi inzultálna titeket, de a párod szó nélkül elsétálna mellettük akkor mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Sétáltok és pár férfi beszólogatna nektek arrogáns módon,de a párod nem foglalkozna velük,hanem szó nélkül továbbsétálnátok mellettük.

Mit gondolnátok? Inkább szóljon vissza nekik,még ha emiatt verekednie is kell vagy helyesen cselekedne,ha nem szólna vissza.


Ez nem történt meg,csak kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.


2018. jan. 2. 20:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy milyen jó, hogy nem egy minden apró szara pattanó, agresszív idióta párom van. Ha visszaszólogatna vagy nekiállna verekedni, na nálam az lenne a szakítóok. Én magam is tudom kezelni az ilyesmit (bár az ilyen primitív emberek mellett amúgy én is csak elsétálok általában, miért érdekelnének valami random gyökerek beszólogatásai?), úgyhogy amíg nem kérek konkrét segítséget valamiben, addig azt várom a másiktól, hogy ne folyjon bele.
2018. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Estádio de Felchút ***** válasza:
Mivel nem áll fenn veszélyhelyzet, én ilyenkor csak elmosolyodom és diszkréten megrázom a fejem. Amíg nem ér támadás, addig nincs szükség semmilyen erőszakra.
2018. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
szituacio fuggo ha onvedelmbol kell cselekedni azt nem lehet elitelni ha jo modoru kis sznob gyerekkel vagy egyutt az elitelendo mert o nem tudja mi az az onvedelem es kapni fog parfulest . Az meg ha egy nonek kell a ferfit megvedeni es a no meg elvezi iy javaslom ne rajta elje ki a kis gyermek fiu anya tigris komplexusat ha nem szuljon egy igazi ferfinak gyereket. Magam is kerulom az eroszakott ha lehet de azert vannak hatarok is .Nem valoszinu az sem hogy mindenki ellen megtudod magad vedeni de legalabb a no tudjon elsprintelni mikozben beloled a lelket is ki verim.
2018. jan. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hogy van annyi esze, hogy nem süllyed le a szintjükre.

Az ilyeneket meggyőzni úgyse lehet, akkor meg minek álljunk le vitatkozni?

2018. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!