Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek befolyásolja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek befolyásolja a párkapcsolat kimenetelét, ha a pár szexszel indítja azt? Hogyan?

Figyelt kérdés
Pl. buliban megismerkedik két ember, az este végén lefeküdnek egymással, majd úgy döntenek, megpróbálják a kapcsolatot is. Szerintetek lehet ennek hatása a párkapcsolatukra nézve? Ha igen, milyen módon?

2018. jan. 1. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem jó ötlet. Talán előtte ismerkedni kéne jobban, várni az első aktust, egyre jobban elmélyedni egymásban...ezután valahogy minden kifordul, vagy nem is tudom...

persze lehet jó vége, csak nehéz elképzelni.

2018. jan. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az kiscsibe, te már 1 nap alatt belezúgtál a diszkópatkányba?
2018. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kivétel mindig van, de nem jó indítás szerintem. Most a szex "alá" kéne valamifajta biztos alapot tenni, de nem biztos, hogy a másik fél részéről is van erre igény, hiszen a nagy "poént" már az elején ellőtték.
2018. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ennek semmilyen negetív hatása a kapcsolatra nézve, ha mindketten komolyan gondolják a kapcsolatot!
2018. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szex az egyik alappillére a kapcsolatnak.Így legalább kiderül működik e.Jobb mint hogy ha több hónap után derül ki, hogy valami nem stimmel.
2018. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4 éve voltam egy kiállításmegnyitón, ahol kiszúrtuk egymást egy sráccal, lényegében egy cigarettányi beszélgetés után felmentünk hozzá. Nem hallottam felőle kb. 2 hétig, aztán elhívott találkozni, akkor megint nagyon hamar lefeküdtünk. Ezután rendszeresen találkozgattunk, nem beszéltünk róla, hogy mi most randizunk-e vagy mi történik, csak minden annyira magától értetődően jött, 1 hónap után már úgy össze voltunk melegedve, hogy egyszerre írtunk egymásnak. Ez ment vagy 4 hónapig, mire szerelmet vallott, azóta együtt vagyunk.

Abban befolyásolta a kapcsolatunkat, hogy nem misztifikáljuk túl a szexet, mindenről tudunk teljesen nyíltan beszélni, legyenek azok érzések vagy hogy fura székletem volt reggel és szerinte normális-e.

Nem mondom, hogy mindenkinek való lenne így, de ha úgy érzed, hogy helyes döntés, hát tedd meg.

20L

2018. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Judit58 ***** válasza:

hát nem jó omen. elvileg.

mi a párommal már egy órán belül...nagyon be voltunk indulva...

Másfél éve együtt vagyunk, szerelemben.

azt hisze azért ez ritkaság..

2018. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!