Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek, vagy ne menjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek, vagy ne menjek?

Figyelt kérdés

20/F vagyok.

Egy 120 km-re lévő nagyvárosban lesz egy egész napos rendezvény a hétvégén. Egy olyan lány is a szervezők között van, akivel 2 hónapja tök általánosságban levelezek. Ő is, meg mások is hívtak, hogy menjek.

Mennék is, de itt vannak az ellenérvek (amik amyám ellenérvei is, mivel itthon lakok, és fizetésem sincs):

Beteg vagyok (köhögés, arcüreggy. stb.), vizsgaidőszak van, inkább pihenjek a hétvégén, mint lefárasszam magam.

A csaj elég bejövős, de nem tudom, hogy akarok e tőle valamit + szervező is lesz, így fix, hogy túl sokat nem tudok vele dumálni.

Tudom, hogy hülye kérdés, azért tettem itt fel.


2010. jún. 4. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Tényleg összejátszanak az ellenérveid. Jobb lenne, ha kettesben szerveznétek egy találkozót. Így tényleg nincs értelme, ha a lányra hajtasz.
2010. jún. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne hagyd ki a rendezvényt. én is megyek. nagyon jó swinger partynak ígérkezik!
2010. jún. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem pihend ki magad gyógyulj meg,mert betegen lehet nem biztos hogy jól éreznéd magad.Aztán meg úgy is lesz buli még sok a nyáron.A csaj meg ha kellesz neki úgy is megvár:)
2010. jún. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja igen, kihagytam, hogy már mondtam a lánynak, hogy szeretném jobban megismerni, stb.

Erre ő: ő is, csak most ez, meg ez, meg ez a dolga, (ami tényleg így van), de barátként szívesen levelezik velem.

Írtam neki, hogy ez a barát dolog nekem túl korai, persze vicces stílusban. Azóta is levelezünk, többször ő ír rám, élőbe is kedves, mosolyog, úgyhogy csak nem hagyomteljesen hidegen.

Azért kéne elmenjek, hogy élőbe is építhessem a vonzalmat, meg a komfortot.

2010. jún. 4. 09:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Betegen elmenni egy olyan rendezvényre, ahol a csaj valószínűleg nem fog ráérni?

Ha ez az egyetlen alkalom, hogy találkozzatok, akkor menj el. Máskülönben nem ajánlanám. :)

2010. jún. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!