Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit választanátok?

Figyelt kérdés

Egy kis elméleti kérdés! Melyik opciót választanátok?


A, Egy boldog család, szép megértő okos szerető hűséges feleség aki a másik feled/lelki társad, később kisgyerekek, viszont anyagilag nem lesztek a toppon, mindenért keményen meg kell kűzdeni, egy átlagos autóért/kis ház/lakásért akár, nem engedhettek meg akármit, spórolni kell. (Nincs olyan verzió hogy de majd én összehozok egy atom bizniszt és gazdagok leszünk! Ez egy ilyen kérdés ez van)


B, 25 milliárdos vagyon, mert tegyük fel nyertél tippmixen 2.500.000et és 7 éve bitcoinba fektetted és most ennyid lett adózás után. A pénzzel akármit kezdhetsz, vállalkozhatsz, adakozhatsz, vagy csak élvezheted, bármit megtehetsz vele. Rengeteg bombanőd lesz, cserélgetheted is őket de lehorgonyozhatsz egy orosz modellnél ha akarsz. Jól megvagytok viszont sosem lesz meg az igazi összhang egy nővel sem, nem lesz igazi lelki/szellemi társad, sem igaz szerelmed, viszont annyi gyönyörű nőd lehet amennyit akarsz amiről sokan csak álmodnak! (Itt sincs olyan opció hogy te majd megtalálod az első kérdésben leírt csajt, nincs és kész! Így is kaptál 25 milliárdot ne követelőzz még)


2018. jan. 4. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az A) nem kell, mert nem akarok gyerekeket és nem tudnék úgy élni, hogy nem keresek annyi pénzt, amennyivel nyugodt körülmények között boldogan lehet lenni.


A B) nem kell, mert okos-szerető és velem összhangban gondolkodó nőt keresek.


--


Amennyiben mindenképp muszáj választani, úgy a B)-t választanám. Az A) élettel nem lennék boldog. A B) esetben azt a 25 milliárdot fordíthatnám arra, hogy a szeretteim - ismerőseim - szerintem rászolgált emberek életét boldoggá tegyem.

Persze az első pár évben boldog lennék én is, aztán jönne az üresség, ami elég ramaty érzés.

2018. jan. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Egyértelműen az első. Pénz ott is van annyi, hogy ne nyomorogjak. A pénz nem boldogít. Közhely, de nagyon igaz. Persze jó ha van, kell is, de ha megvan annyi amiből eléldegélsz, akkor a boldogság minden pénznél többet ér.
2018. jan. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Az első. Az anyagiakat már megteremtettem szóval beszoptad kérdező :D ez van
2018. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Miert szoptam volna be? Te nem tudsz szoveget ertelmezni :D Ez egy KEPZELT dilemma nem kell a valo elettel kevergetni. Elmondom megegyszer az A verzional csoro vagy es kesz nincs mas opcio.
2018. jan. 4. 13:46
 5/13 anonim ***** válasza:

Nőként hadd válaszoljak.

B) azzal a kikötéssel, hogy nem kell pasiznom, hagyjon mindenki békén

2018. jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

remélem az A pontban leírt nőt megtalálom magam mellé és ha haladok tovább a B-ben leírt pénz összeg megszerzése után is ugyanúgy állok majd a pénzhez, mint most...

nem akarom, hogy a pénz elvegye az eszem, nekem másra van szükségem a boldogsághoz, ez csak jön a lehetőségekkel


de még szegényen is az A-t választanám, talán még közelebb hozna vele a spórolás :)

2018. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Diavolino44 ***** válasza:

Masodik, az elso amugy se opcio nalam.

De en pl nem tudnek gazdag eletet elni, most is minimalisak az igenyeim, mindenem meg van amit akarok, csak idobol van keves mivel, dolgozni kell menni, abban az idoben utazgatnek, vilagot latnek ismerkednek.

2018. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az A-t elhagyja pár éven belül a felesége!

Tehát, B-ként össze jövök az A' feleségével! :D

2018. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
pénz
2018. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"B" verzió kellene, bár én sem vagyok tudnék tipikus gazdag életet élni.


Elvagyok egyedül is és az életem annyiban módosulna a jelenlegihez képest, hogy bármit megvehetnék amit szeretnék. Lakások, autó, nem kellene dolgoznom, fordíthatnám az összes időt magamra. Emellett meg, alapból nem hiszek a szép, megértő, okos, hűséges nőkben. Max addig ilyenek amíg elfogadják, hogy a saját szintjükön lévő férfival vannak együtt. Ha viszont jön egy jobb kategóriás férfi akkor váltanak. Férfiakra is vonatkoznak ezek szerintem. A legtöbb kapcsolat/házasság szerintem inkább érdekből marad fent és abból a tényből, hogy jobb valakihez hazamenni mint egyedül lenni.

Tehát maradnék a dögös nőknél.

2018. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!