Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a későbbiekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a későbbiekben gond lesz, hogy már most sokkal többet keresek, mint a párom? 23/L

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, olyan tudással, amit szerencsére nagyon jól megfizetnek. A szüleim is jómódban éltek, de nekem megtanították, hogy ne ez alapján ítéljek meg senkit és dolgozzak meg mindenért, így hát évek óta olyan párom van, aki negyedannyit sem keres, mint én, de szerencsére eddig boldogok voltunk. Az utóbbi időben viszont a falujában elkezdték mantrázni az idős hölgyek, hogy én egy percet sem dolgoztam, a szüleim tartanak el, mi lesz így velünk. Sikerült ezzel barátom édesanyjának a fejét telebeszélni, és kezd átülni barátomra is ez a dolog, egyre többet csesztetnek. Nagy vitánk is volt ebből, és sajnos kicsúszott a számon, hogy “ ha tanultál volna rendesen, te sem itt tartanál “. Borzasztóan szégyellem magam ezért, és félek, hogy ez fogja a kapcsolatunk végét jelenteni később. Mit tegyek?
2018. jan. 4. 18:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%

ki kevert sz.rt? rajtatok kívül mindenki..


ha véletlen mondtad az még oké...komolyan nem gondolhatsz ilyesmit mert sok csúcsintelligens ember van diploma nélkül

2018. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%

Megérdemelte,irigy ràd.

Én kidobnàm a gyereket a helyedbe,teljesen igazad van.

Minek csesztet?

Én eldugultam volna a helyében.

2018. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Akkor is szörnyen szégyellem magam, ha igazam volt :/ Nagyon szeretem a barátomat, és most jogosan mondhatná, hogy akkor keressek gazdagabb, diplomás párt. Pedig nekem ez nem fontos egyáltalán, hiszen akkor nem vele lennék.
2018. jan. 4. 18:58
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

Most kéne tovább lépned. Húzhatod, de nagy a valószínűsége, vége lesz. Minek tanultál, ha ezeket az egyszerű

dolgokat nem tudod össze rakni?

2018. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Szakítanod kell. Sajnos ilyen helyzet csak akkor működhet, ha a másik felet nem zavarja. Nálatok ez nincs így és nem is tud ilyen dolog változni.
2018. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
A boldogulás nem tanulás függvénye. Ismerek 8 általánost végzett vállalkozót és egyetemet végzett bolti eladót is. Szerintem ennek itt vége, mint a botnak.
2018. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

ha már most zavarja és körülötte is mindenkitől ezt hallgatja, később csak rosszabb lesz

semmi baj nem lenne alapvetően azzal, hogy te többet keresel, de ha a barátod ezt nem tudja kezelni, nem tudsz mit csinálni vele

2018. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Egyetlen ilyen vita miatt még kár szakítani. Üljetek le beszélgessetek erről. Mondd el neki is, hogy téged nagyon bánt, amit mondtál és csak a vita hevében tetted.

Egyébként helyzetet tekintve lehet, hogy igazad volt. De azért nem minden esetben állja meg a helyét. Hány olyan szakma/hivatás van ami rengeteg tanulással jár és aztán még sem fizetik meg...


Na de nem ez a lényeg. Hanem hogy ha tényleg jól működtök, akkor ezt is meg lehet beszélni és akár túl is lehet ezen lépni.


De ehhez tényleg az kell, hogy egyikőtöket se zavarja.

2018. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%
Én a helyében úgy ott hagynálak,mint a huzat,tanuld meg csak szépen hogy semmivel se vagy különb a párodnál,azon kívül hogy van háttered,volt miből finanszírozni az iskoládat,és most ilyen fizetésed van ezáltal.
2018. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46%
A falu dosh khaleenjának mindig igaza van.. ki kell vívnod a tiszteletüket, vagy sosem fognak elismerni
2018. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!